League of Legends r.

Kiedy poznamy rework magów? Co ze smokiem, Redem i Blue?

Rework magów to teraz główny temat przy okazji rozmów z twórcami gry. Nie bez powodu - już niedługo wejdzie on na serwery PBE!

Jak już wspominaliśmy, zmiany te mają się pojawić w patchu 6.9. W najbliższą środę lub czwartek na serwery live wejdzie aktualizacja 6.8, a na PBE pojawi się właśnie ta związana z cyklem 6.9. Potwierdził to Meddler:

Obecny plan zakłada, że będziemy mówić o szczegółach w poniedziałek lub wtorek.

Red, Blue i smok

Powrócił również temat zmian buffów takich jak smok, Red i Blue – jeden z graczy zapytał bowiem, dlaczego twórcy znowu zajmują się tą sprawą.

Ponieważ jeśli nie mają one wpływu, nie są warte walki.

Meddler zaznacza, że neutralne objective’y powinny tworzyć konflikty przez całą grę i dawać określony rezultat, wpłynie na siłę Twojej drużyny zależnie od tego, na którą nagrodę się zdecydujesz, jak pójdą walki o nią, jak dobrze dopasowany jest do nich Twój team etc. Obecnie nie ma to miejsca, wynikiem czego są bezpieczniejsze gry – można go po prostu zignorować przy określonym zachowaniu.

Buffy z Reda i Blue również mocno spadły na znaczeniu, porównując do sytuacji sprzed kilku sezonów, kiedy bywały one głównym motywatorem interakcji.

Można więc domyślić się, że buffy te nie zostaną osłabione. Żeby jednak nie było wątpliwości, również przywołam tu słowa Meddlera:

Nie, będą one w sumie silniejsze.

Jak myślicie – to dobry ruch ze strony Riotu?

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]