League of Legends r.

Powalający plakat Kindred

Kiedyś powstanie powiedzenie "kreatywny jak gracz", bo twórczość niektórych z nich naprawdę szokuje. Tym razem przedstawiam powalający plakat Kindred!

Każda gra ma swoje jasne i ciemne strony. Twórczość społeczeństwa LoL-a to zdecydowanie pozytywna część świata. W szczególności warte zobaczenia są dzieła obrazujące postacie, które twórca mainuje bądź ma do nich wyjątkowy sentyment. Takie sztuki są unikatowe same w sobie. Jednak plakat Kindred, który chcę Wam pokazać, przebił wszystkie pozostałe!

Powalający plakat Kindred

Użytkownik Reddita o nazwie theeonlyhippo wzniósł się na wyżyny swojej twórczości, projektując i wykonując plakat przedstawiający Kindred. Widać, że włożył w niego naprawdę dużo pracy.

Powalający plakat Kindred

Jednak to wcale nie jest zwykły plakat – to byłoby zbyt proste, prawda? W dzisiejszych czasach, żeby się wybić trzeba być niezwykłym, a to dzieło jak najbardziej spełnia ten wymóg. Ten plakat odgrywa swoją rolę zarówno w dzień jak i w nocy! I wydaje mi się, że kiedy jest ciemno, robi nawet większe wrażenie.

Powalający plakat Kindred

Powalający plakat Kindred

Tak dobry, że aż odezwał się Rioter!

Dzieło theeonlyhippo zrobiło taką furorę, że w wątku na Reddicie odezwał się Rioter wr4ithl0rd. W swoim komentarzu wyraził zachwyt pomysłem i wykonaniem, według niego to powalający plakat Kindred. Jednocześnie podkreślił, że uwielbia prace robione własnoręcznie przez fanów, których uważa za niezwykle kreatywnych. Pod wpisem Riotera oczywiście znajduje się z tysiąc komplementów dzieła. Osobiście podsumuję to krótko: nie gram Kindred, ale dałbym wszystko za taki plakat mojego maina (może nie wszystko, ale góry złota na pewno)!

Co sądzicie o takim plakacie? Też chcielibyście taki dla swojego maina? 

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik!