Potyczki Taktyczne r.

Riot chce usunąć możliwość sprzedaży jednostki z karuzeli w trzecim zestawie TFT

Jeden z rioterów poinformował o kontrowersyjnej zmianie, która ma się pojawić w trzecim zestawie TFT.

Zobacz też:

Obecnie wybór postaci na karuzeli zależy od kilku czynników. Zazwyczaj kierujemy się tym, czy dana postać pasuje do naszej kompozycji, jaki posiada przedmiot, jaka jest jej wartość (by ją sprzedać i zyskać jak najwięcej złota) lub tym, czy potrzebuje jej przeciwnik (w tym wypadku również zazwyczaj w końcu ją sprzedajemy). Riot chce utrudnić dwa ostatnie.

JSchritte, profesjonalny gracz TFT z Cloud9, zwrócił uwagę, że w mobilnej wersji Teamfight Tactics nie jesteśmy w stanie sprzedać jednostki wziętej z karuzeli. Jak się okazuje, nie jest to błąd. Mortdog wyjaśnił:

Obecny plan jest taki, by usunąć możliwość sprzedaży jednostki z karuzeli przy wydaniu następnego zestawu. (Wiem, że będzie to kontrowersyjne, ale uważamy, że jest to nieintuicyjna funkcjonalność, niezależnie od mobilnej wersji).

Nie znamy szczegółów tej zmiany, a zdecydowanie by się one przydały – pojawia się bowiem wiele pytań związanych z taką modyfikacją rozgrywki. Czy będziemy mogli sprzedać postać z karuzeli w kolejnych rundach? Czy będzie się dało ściągnąć przedmiot z postaci z karuzeli, żeby nałożyć go na innego bohatera?