Potyczki Taktyczne r.

Pantheon kolejnym bohaterem Teamfight Tactics: umiejętności i opis postaci

Pantheon, niczym Spadająca gwiazda, wpada w samo centrum pola bitwy, by pokazać przeciwnikom potęgę Niezniszczalnej włóczni.

Pantheon w TFT

Bohater został zapowiedziany za pomocą Twittera League of Legends.

Umiejętność Pantheona

Aktualizacja – 21:50

Pantheon w TFT

  • pochodzenie: Dragon,
  • klasa: Guardian,
  • koszt: 5.

Umiejętność: Grand Skyfall

Pantheon wyskakuje w powietrze, a następnie zderza się z najdalszym wrogiem, stunując go i zadając obrażenia zależne od maksymalnego zdrowia wszystkim jednostkom na drodze.

Wygląda na to, że postać świetnie wypełni trzy najbardziej problematyczne rzeczy w Potyczkach Taktycznych: rzadką budowę kompozycji z dwoma smokami, rezygnację z obrażeń kosztem kupowania strażników i umiejętność, która zadaje obrażenia najdalszemu celowi (domyślnie AD carry przeciwnej drużyny).

Poniżej oryginalna część artykułu.


Wygląda na to, że umiejętnością Pantheona w TFT będzie jego ultimate z Summoner’s Rift. Nie mamy jeszcze dokładnego opisu ani przeliczników zdolności, jednak pokazana w zwiastunie mechanika wygląda podobnie do tej oryginalnej.

W zwiastunie widzimy zakładkę obrażeń zadanych smokowi przez drużynę. Pantheon zadał w nim 10 496 obrażeń (przy założonym Rabadonie i Frozen Heart).

Opis ulta z SR:

Spadająca gwiazda

Pantheon wyskakuje w powietrze, a następnie spada w kierunku wybranego miejsca, zadając wrogom, przez których przeniknie, obrażenia magiczne. Po wylądowaniu natychmiast aktywuje się Wola Śmiertelnika [pasyw].