Potyczki Taktyczne r.

[Aktualizacja – nagrody powróciły] 10. i 11. nagroda, darmowe Jaja Małych Legend, zostały usunięte

Po zalogowaniu się do klienta gry, w zakładce Teamfight Tactics wypisane były u dołu nagrody, jakie można było wygrać w zamian za regularne granie. Nagle zniknęły jednak dwie ostatnie nagrody...

Aktualizacja – 31.12.2019 r.

W godzinach popołudniowych przywrócono nagrody. Wygląda na to, że był to zwykły, acz niepokojący bug. Jaja można normalnie zdobyć.

Poniżej oryginalna treść artykułu.


Nagrody z Przepustki (31.12.2019 r.)

Wśród nagród brakuje pozycji nr 10 i 11, co widać na screenie niżej. Nagrody zniknęły 31 grudnia ok. 4.30 nad ranem czasu polskiego.

10. nagrodą było Jajo z 1. serii. Do jej zdobycia należało zebrać 8500 punktów.

11. nagrodą było Rzadkie Jajo z 1-3 serii. Do uzyskania go należało uzbierać – bagatela – 20 000 punktów. Jak pisaliśmy na H2P, Riot Mortdog obiecał jednak zmniejszenie progu nagrody do 15 000 punktów.

Jaja Małych Legend są normalnie dostępne tylko za RP.

Odpowiedź Riotu

Riot nie wydał żadnego oświadczenia w tej sprawie. Zaktualizujemy artykuł, gdy tylko pojawi się jakakolwiek odpowiedź.

Trudno określić, czy jest to błąd, czy celowy zabieg.

W ostatnich dniach TFT przeżywał kilka problemów związanych z misjami. Część się nie wyświetlała (co utrudniało wykonanie ich – chociaż naliczały się w systemie, gracz nie znał dokładnych warunków spełnienia misji), inne były zbugowane (jak np. misja z wydaniem 25 szt. złota). Nie wspominając o innych błędach w grze, jak znikające jednostki, przedmioty, niedziałające unikalne bonusy klas czy żywiołów, magicznie zwiększony limit postaci na planszy [reddit], bądź pusty sklep pomimo odświeżania go.