League of Legends r.

Porównanie starych i nowych modeli Ezreala

Ezreal od zawsze miał miano ładnego chłopca zarówno w Riocie, jak i wśród społeczności LoL-a. Teraz, dzięki jego update’owi, w końcu na nie zasługuje - wystarczy tylko spojrzeć na jego nowe oraz stare modele.

Pewien użytkownik Reddita zebrał modele Ezreala zaprezentowane w jego ostatniej zapowiedzi i porównał je z poprzednimi, dostępnymi na stronie LoLKing.net. Różnica jest przytłaczająca. To znaczy – wszyscy wiedzieliśmy, że jego modele są przestarzałe, ale to… to jest przykre.

Na początek jego bazowy model:

Cóż, widać, że chłopak dojrzał.

Nottingham Ezreal:

Striker Ezreal:

Frosted Ezreal:


Explorer Ezreal:

TPA Ezreal:


Debonair Ezreal:

Ace of Spades Ezreal:

Arcade Ezreal:

SSG Ezreal:

Star Guardian Ezreal:

(jego twarz w trailerze była zbugowana i wyglądała okropnie, więc Riot dodał później sprostowanie, jak wygląda to naprawdę)

Pulsefire Ezreal:

Osobiście jestem pod ogromnym wrażeniem, jego starsze skiny w końcu nie wyglądają jak recolory, mają inne fryzury, ciekawsze stroje, a Pulsefire może w końcu będzie ultimate skórką, na którą warto wydać pieniądze. Zresztą włosy w nowszych skinach również wyglądają znacznie lepiej.

Osobiście najbardziej urzekł mnie Nottingham (będzie estetycznie wyglądał z Emerald Tarikiem na linii) oraz Explorer, bo najbardziej poprawiono jego model.

Który skin do Ezreala Waszym zdaniem teraz prezentuje się najlepiej? Podoba Wam się ta zmiana?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.