League of Legends r.

Poradniki do LoL-a – polska strona z radami do gry

Nie da się ukryć, że LoL, czyli League of Legends, to jedna z najpopularniejszych gier na świecie. Jest przy tym dość skomplikowana. Setki postaci, przedmiotów do kupienia, strategia gry i jej zasady – aby pojąć to wszystko, potrzebny jest czas i praktyka.

Można sobie to jednak ułatwić, korzystając z poradnika. Sprawdź, co znajdziesz w jednym z najbardziej rozbudowanych poradników w Polsce:

  1. Ogólne zasady gry – League of Legends
  2. Bohaterowie, runy i przedmioty

Niezwykle skomplikowana gra, jaką bez dwóch zdań jest LoL, musi zostać wytłumaczona w sposób przystępny dla laika. Dlatego powstał poradnik do LoL-a, tworzony przez ekspertów i znawców z naszego kraju, którzy spędzili w tej grze tysiące godzin, zgłębiając jej tajniki.

Ogólne zasady gry – League of Legends

Podstawowe zagadnienia i ogólne zasady gry – między innymi to znajdziesz na stronie https://lolporadnik.pl. Poradnik do LoL-a, jaki czeka na Ciebie na portalu, zawiera sporo informacji na temat tego, jak grać w League of Legends. Co zrobić, aby wygrać mecz, jakie są tryby gry, jaka jest mechanika gry, etapy w trakcie rozgrywania meczu, a nawet jaką rolę w grze ma do spełnienia każdy z pięcioosobowego teamu? To nie wszystko, co znajdziesz w tym poradniku. Zawarto tam szereg informacji na temat taktyki, sposobu poruszania się po mapie. Nie zabrakło też informacji o tym, jakie wymagania sprzętowe ma LoL.

Bohaterowie, runy i przedmioty – poradnik do LoL-a w jednym miejscu

W grze League of Legends jest grubo ponad 100 postaci. Taka liczba nowicjusza może przytłoczyć. Nie chodzi tutaj tylko o granie tymi postaciami, bo od razu ich wszystkich nie zdobędziesz. Dla kogoś, kto dopiero zaczyna przygodę w grze LoL, ważną informacją będzie to, czym skontrować daną postać, jaką rolę spełni przykładowo Ashe, a jaką Hecarim (dwie postacie z gry). Dowiesz się także, gdzie grać Karthusem czy Dariusem. Sprawdzisz, jakie umiejętności ma każdy bohater, oraz to, czego możesz od niego oczekiwać, kiedy grasz przeciwko niemu. Informacji na temat bohaterów jest naprawdę sporo, ale po to właśnie jest poradnik do LoL-a.

Nie brak także wiedzy na temat run, czyli dodatków, które poprawiają nieco umiejętności bohaterów. Runy mogą zwiększać szybkość ataku, siłę ataku, obrażenia magiczne czy prędkość ruchu. Jakie runy wybrać? Zależy to od postaci, dlatego zawsze przed rozgrywką pamiętaj, aby sprawdzić, jak powinno wyglądać drzewko run dla Ahri czy Katariny. Wszystko znajdziesz w poradniku, do którego link podaliśmy wyżej. Poznasz tam także zastosowanie przedmiotów, ich funkcje oraz możliwości. Sprawdź!