Co zmienić w skinach walentynkowych, by oczy nie krwawiły?

Internet wydał osąd. Nowe skiny na walentynki do Xayah i Rakana, tak bardzo wyczekiwane, tak pewne swej egzystencji…. To dno. Jednak co internetowi najbardziej się nie podoba? Gdzie Rito popełniło błąd? (Wszędzie).

Riot odwalił fuszerkę, idąc w znane już schematy, zupełnie olewając potencjał i charakter tych postaci. Na szczęście zawsze gdzieś jest bohater swojego fandomu, który postanowi uratować splamiony honor swoich mainów. Albo się nudził, nie oceniam. Jednak może nim pokażę efekt pracy ludzi nadających się na projektantów skinów – albo może raczej korektorów – dużo bardziej niż osoba stojąca za tym projektem, wyjaśnijmy sobie, co takiego okropnego jest w tych skinach obecnie.

Model

Rakan

Moje maleństwo… Mój Rakanik… Mój słodki Rakan! Co oni Ci zrobili! Obiecałam zjechać od stóp do głów, więc może faktycznie tak zacznijmy. Punkt pierwszy: LEGGINSY NIE PASUJĄ RAKANOWI. Nie szukam brzydkich rzeczy na siłę… Po prostu Rakan Rakan jest lalusiem już z zachowania, a do tych ciasnych spodni brakuje tylko koszuli polo i swetra zawiązanego pod szyją. Choć w sumie dużo do tego nie brakuje. Wyobrażacie sobie robić akrobacje takie jak on z lateksem wokół nóg? Ugh. Albo raczej “ałć”. Podobnie z jego ogonem. Wcześniej wyglądał jak prawdziwy ogon, a teraz jakby krawcowi zostało za dużo materiału, to sobie przyczepił za jego plecami wielki pas jak po papierze toaletowym. Ja już naprawdę nic nie wspomnę o tym tandetnym rodem Made in China sercu na pasie, które jest większe od jego twarzy. Wygląda, jakby na skończony model bohatera rzucić stos serc niczym dzieci strzelające brokatem w laurkę z przedszkola. Mogłabym wspomnieć o mojej żałobie i tęsknocie do nagiej klaty Rakana, ale to po prostu mój fetysz. Za to ten dublet jest cudowny <3 Daje mi tyle powodów do nienawiści w stosunku do tego skina! C’mon, jeśli chcieliście sprawić, by skiny walentynkowe wyglądały jeszcze bardziej gejowo – Rito, zasłużyliście na gromkie brawa. Rakan wygląda jak piękna księżniczka Disneya rodem z 1950 roku. Różowe pufy na ramionach? Serio? SERIO?! Nie mieliście lepszych pomysłów?!… <Oddychaj, Mikuś, oddychaj> I ta spinka wielkości jego głowy na klacie… Ja się zaraz popłaczę. Podobnie jego lusterko ze wspomnianej kolekcji Madelin Chinea. Gdyby chociaż było złote jak oryginalne. Nadałoby odrobiny powagi! Ja już nie chcę naprawdę się żalić na ten kapturo-koco-okapo-coś za jego plecami, którego jedynym obowiązkiem było okrycie miejsca pochodzenia skrzydła. A teraz… Najbardziej pokrzywdzona część. Jego twarz. Czy oni naprawę musieli mu zmienić kolor skóry? Zabrali/ukryli mu bródkę i oskubali brwi, tak? TO CHOCIAŻ ZMYJCIE MU TEN MAKIJAŻ. Sama fryzura mi się osobiście podoba (wiwat), ale kolor (applause stop)… Z szalonego, kolorowego Rakana stworzyli ideał KKK. Dlaczego postać bazowana na feniksie, energii, zabawie, szaleństwie jest taka… Bezbarwna? I trzymajcie mnie, bo pójdę osobiście do Rito i walnę krzesłem debila, który uznał, że włożenie mu na łeb tej badziewnej korony to genialny pomysł.

Xayah

Dlaczego. Ona. Wygląda. Jak. Królewna. Walona. Śnieżka?! Riot popełnił spory błąd, dając jej czarny kolor włosów, ten sam kolor co postać, do której tak wiele razy była porównywana. Tutaj cytując: “słaby Ci ten cosplay  Ahri wyszedł, droga Xayah Xayah“.  Idąc tym razem od góry, zajmijmy się jej uszami. Przez brak kaptura zdają się być nienaturalnie długie i wąskie. Licząc proporcjonalnie, mają one ze 30 cm długości… Nie wygląda to tak dobrze jak przy zakrytej głowie. Boli też zupełny brak tekstur na skrzydle i stroju bohaterki. Przecież w porównaniu do podstawowej Xayah ta wygląda jak na najniższych detalach za 750 RP. Miała także z samej zasady przypominać czarnego łabędzia. Szkoda tylko, że nie posiada nic faktycznie czarnego. Same barwy zdają się do siebie nie pasować, a motyw czerwieni wrzucony na potrzebę głównego motywu walentynkowego. Wracając do skrzydła, wspomnijmy o piórach. Są one o wiele gorzej zaprojektowane. Szerokie jak jej dwie głowy i ustawione jakby były wykańczane na ostatnią chwilę. Na jednym z piór solidnie ukryte przed ludźmi oglądającymi Xayah od frontu ukryte jest dwukolorowe serce. To samo, które posiada Rakan. Szkoda, że twórcy modelu prawdopodobnie o nim wcześniej zapomnieli, więc narzucono je jako płaską teksturę na jedno z piór. To tylko jeden z dwóch elementów, które jakkolwiek wykazują podobieństwo do Rakana. Drugi to ta badziewna korona. Aaa, no i wspomnimy o jej płaskich stopach. Żałosne, Riot, żałosne.

Ataki

Rakan

O Bogowie… Specjalnie dla Was obejrzałam to jeszcze pięć razy. Doceńcie poświęcenie.

 • Autoataki – Tutaj chciałam się przyczepić o ilość serc, które powstają z samego walnięcia przez Rakana, np. lusterkiem. Znaczy rozumiem jakby to, że ze mnie się wydobywały po każdym jego dotyku, ale tutaj raczej mi chodzi o funkcjonalność. Zdaje mi się to trochę leniwym posunięciem, zwłaszcza że serca podczas walki z Rakanem powstają i bez skina, ale po rzuceniu charma – albo jak kto woli, staranowaniem charmem – przeciwnika. Same serca przecież wydobywają się właśnie po rzuceniu tego CC na wrogiego bohatera. Dodanie ich jako efekt graficzny zwykłych ataków uznaję za lekko niedorzeczne. Może się nadto czepiam, ale jakoś po prostu mnie to razi.
 • Pasywka – Zmniejszyli efekt graficzny aktywnej pasywki do serduszek na końcu jego piór. Rakan w poprzednich wersjach ma widoczny efekt w postaci mocnego błysku na całym skrzydle, gdy jego pasywka jest nadal aktywna. To jest zwyczajnie cecha tej zdolności i jakby została zachowana, możliwie polepszyłaby jakość tego skina w grze.
 • [Q] – Jedyna rzecz, do której nie mam uwag. Dziękuję Rito za zachowanie zielonego kręgu na healu.
 • [W] – Kwiat powstający podczas podrzucania przeciwników jest nijaki. Jakby to była róża – w porządku. Ale tutaj wygląda jak zwykła fuszerka. Szanuję odrobinę za róże w obrębie kojarzące się mi w Heartseeker Varusem, choć może jakby były także w terenie tej zdolności, a nie tylko na obwodzie, wyglądałoby to ciut lepiej.
 • [E] – Zrobili kopiuj-wklej modelu [Q] tego skina. Leniwie, Rito, leniwie.
 • [R] – Uuugh… Przepraszam, że to powiem, ale Rakan wygląda tutaj jak biegający naplet ;-; Efekt serca zupełnie niepotrzebny.

Naprawdę nie chcę się także przyczepiać do melodii w umiejętnościach, ale brzmią jakby sona Sona była kierownikiem projektu.

Xayah

Z Xayah będzie nieco mniej roboty, gdyż każdy jej atak związany jest z jedną rzeczą – piórkami. Tutaj rodzi się kolejny problem z rozróżnianiem barw przez twórców najnowszych skinów. Dlaczego ona ma czerwono-granatowe skrzydła i rzuca różowymi piórami? Ritooo! Bardziej na łatwiznę się nie dało? Przecież nawet nie zmieniliście modelu piór. Pióra, które trzyma w dłoni, a którymi rzuca, nawet nie są podobne. Cięcia w budżecie czy fuszerka? Nie chcieliście moich pieniędzy podczas sklepu Snowdown i daliście mi nudne śmieci, a teraz nie ma czym płacić, hm…?

Animacja

Rakan

Mówiąc najkrócej… Brakuje mi tutaj pazura Rakana. Jego obie animacje powrotu są takie… Aż nadto spokojne. Brakuje mi szaleńczych skoków, energii pokazanych w obu poprzednich przypadkach. A już zwłaszcza we wspólnym powrocie tych postaci. Dlaczego oni tańczą jakby się do tego zmuszali? “Krok w lewo, krok w prawo, lewo, prawo, patrz w przestrzeń” – oto cała choreografia. Przecież jest wiele piękniejszych, ciekawszych pomysłów, które pasowałyby nawet w ten poważny nastrój tych skinów. Chcę się też przyczepić do jego białej róży w animacji żartu. Ja wiem, łabędź, czerwona jest w podstawowym etc… Ale jakby dali chociaż różową. Biel kojarzy się ze ślubami, ale nie we wszystkich regionach świata. Pamiętajmy, że te skiny trafią także do Azji, gdzie ten kolor kojarzony jest ze śmiercią. No i po części z niewinnością, co w ogóle nie pasuje do tej postaci. Już nie mówiąc, że ten kwiat jest ponownie większy od jego głowy.
I dlaczego Rakanowi nie spada ta durna korona, jak się przewraca.

Xayah

Moje oczy… To cofanie… Dlaczego? Czemu z rebeliantki robicie księżniczkę z Disneylandu? Serio, zwierzaczki? Przecież to bez sensu! Ich kolory również są wybrane na szybko i do niczego nie pasują. Dlaczego Riot Games zdecydowało się na tak nudny motyw – tego nie zrozumiem. Podobnie trochę boli mnie błąd animacji, gdzie Xayah, wydrapując na ziemi “X”, tworzy serce. Ponownie bije lenistwem.

Przykładowe poprawki

Może nie zmieniają wiele, ale efekt jest olbrzymi w porównaniu do oryginału. Tylko tyle by wystarczyło, by te skiny stały się cokolwiek warte.

 

O autorze: Mikayla

Witam serdecznie~! Tutaj Wasza ukochana redaktorka, która pisze regularnie (raz na ruski rok, czyli regularnie!). Moja pasja? Gry komputerowe i rysowanie. Większość swojego czasu spędzam, grając w LoL-a, oglądając youtuby i rysując… ZNACZY SIĘ UCZĄC. Jeśli to czytasz, mamusiu, to miałam na myśli: ucząc się, w końcu studia to czas skrupulatnej nauki.

Znana jestem także jako jedyna, prawdziwa ukochana Rakana. Nie słuchajcie Rito Games, zawsze jak Rakan mówi “Xayah” – on tak naprawdę myśli: “Mika”.

Pisząc artykuły, staram się poruszać mało popularne tematy. Nie wszyscy przecież lubią ściany tekstu z cyframi i statystykami, a chcą czasem “posłuchać” czegoś na określony temat, prawda? Stąd też najchętniej zajmuję się właśnie felietonami i opowiadaniami.

 • Kotéu

  No tak bo ludzie zwracają uwagę na szczegółowo wykończoną biżuterię czy falbanki przy nogawkach gdy kupują skina, tu nie o to chodzi :v postać ma wyglądać schludnie z góry i mieć ładnie zmienione graficznie umiejętności i nie mówię, że nie ma mieć w ogóle dodatków tylko nie muszą być one tak precyzyjnie wykończone

 • Hextech Kog’Maw

  Jak to dobrze, że Riot ich zepsuło <3

 • Gnar, Zorua and Cubone

  No dla mnie nie są złe

 • WerteraPL

  Czy tylko mi się ten skin do xayah podoba i kumplowi do rakana xd

 • Daniel Barański

  Dodalibyście źródło z Reddita na którym się wzorowaliście, kopiując w większości sam tekst oraz komentarze pod nim. Wszystko bezczelnie brać jako własny wpis to nie wypada…

  • Mikayla

   Szczerze pisałam wszystko sama :v Mam oczka, oceniać potrafię, pisać umiem. Oglądałam cały model postaci i obejrzałam kilkanaście razy spotlighty. Obrazki są z podpisami autorów, więc problemów nie widzę.

 • Star Guardian Jinx

  Ja i jeszcze taki jeden sympatyczny, znany i lubiany komentator czekamy na walentynkowe Jinx i Lux. PS: ciekawe, czy się zorientuje, że to o nim ;p

  • Star Guardian Jinx

   @kitsunek:disqus bo się nie doczekam ;p

 • W sumie tak zauważyłam, że zaraz jak te skiny zobaczyłam to uznałam, ze fajne, a im dłużej na nie patrzę tym gorzej wyglądają i plan ich zakupu zaniknął i nie zamierza wracać. Chyba poczekam na SSG albo chociaż poprawki tych (o ile nastąpią) 😛

  • Guqin Sona

   A lunar, Iriss?

   • Ładne są, jednak z postaci do których wyszły to gram tylko Luxą i mam elementalistkę, więc moje skąpe serce żałuje pieniążków na słodkie pieski :c

   • Guqin Sona

    Hmm to nie grasz Cait? :O ani mną?

   • Do Cait akurat mam tego skina, ale chroma mi nie leży, a do Sonki mam Arcade i oczywiście 7 lvl :3 (wcale się nie podlizuję)

   • Guqin Sona

    Mi się wydaje, że stare chromy będą za misje. nie lubię arcade ;p

   • Możliwe zobaczymy 😀 ale mój podliz się nie udał, jak się dorobię DJ to może się uda 😀

   • Guqin Sona

    Udał się, kupiłaś mnie tym 7 lvlem ;p

   • ♥♥♥

   • Mikayla

    Ja mam Penta, Arcade i Dj z 7 lvl UwU

 • Osobiście w głowie mam scenariusz, że Rito mimo tego, iż na Q&A mówiło o skórkach walentynkowych dla tej pary, to dopiero jakiś czas później sobie o nich przypomniało i “O shit, musimy im zrobić skiny walentynkowe”. Wzięli pierwszego wolnego gościa od skinów i voila

  • Mikayla

   Ja jestem przekonana, że zaczęli je jak przeszedł im kac po sylwestrze

 • Beniamin Dolega

  Zacznijmy od tego. Że wg mnie i tak bardziej pasuje, aby Xayah miała białe włosy, a Rakan czarne. To by było ciekawe 🙂

  • Mikayla

   Niby tak, ale Riot chciał zachować motyw czarnego i białego łabędzia :/ A jak powiada Rakan “W czarnym mi nie do twarzy”

 • Słodka Mumia I LRL

  No ale też te skiny wyjdą w patchu 8.3 riot ma dużo czasu na poprawki

 • What the Gnar

  Z szalonego, kolorowego Rakana stworzyli ideał KKK.

  Katechizm Kościoła Katolickiego, tak?

 • Posypka Czekoladowa

  “Moje maleństwo… Mój Rakanik… Mój słodki Rakan! Co oni Ci zrobili!”
  A to thornyego sie czepiali ze pisze jak dziecko i robi z tego blogaska xD a on mial 13 lat.
  Jeszcze jakby to bylo dla jaj, ale z tego co mi wiadomo to ty wszedzie tak piszesz :v

  • Mikayla

   Ja jestem dorosłym dzieckiem, i “2” jako cyfra dziesiątek w moim wieku nic nie świadczy :v Przynajmniej nick i ikonkę nie mam z Rakanem :c

   • Posypka Czekoladowa

    Tez mam 2 w dziesiatkach i obstawiam ze jestem chyba starsza mimo wszystko, ale nie o tym 😛
    Nie mowie ze zachwycanie sie champem w zyciu to zlo, jak ktos kogos lubi to niech sobie pokoj wytapetuje nim, ale no to jednak artykul i to brzmi dziwnie :v
    W prywatnym zyciu to mozesz nawet wyjsc za maz za poduszke z rakanem, nie wnikam 😛

   • Mikayla

    Too late na wszystko :c
    Szczerze robiłam tak od zawsze, przed Rakanem był Braum, Anivia, Teemo etc.
    Jak dla mnie zależy od charakteru artykułu :p

   • Posypka Czekoladowa

    To moja opinia wiadomo, ale ja h2p traktuje jako strona informacyjna, jak artykul jest insantylny to czesto omijam (albo jak jest zasrane wykrzyknikami itp.)
    I tak, krytykowalam ta taka inna co pisala ze kocha veigara (nie pamietam nicku, sorki) i to pisala pare razy nawet w artykulach na temat balansu czy cos xD
    Thornyego krytykowalam ze robi z artykulow bloga i wkleja rysunki od fanow xd (ale on byl jednak jeszcze dzieckiem, no badzmy szczerzy).
    Zarty sa super, czasem jakies smaczki czy cos, tu ten z Sona jest w temacie itp (nie oceniam czy smieszny czy nie, ale no, pasuje do reszty) ale srednio chce wiedziec o tym kto z redaktorow w jakiej postaci sie zakochal 😛
    Szczegolnie jak ktos traktuje postac jakby serio zyla o.O

    Albo rakan zyje i tylko ja o tym nie wiem i zyje w matrixie.

   • Xayah

    Posypka… każdy traktuje postać inaczej.. Ja jestem np. młodą osóbką niepełnoletnią i cały czas wołam na Xayah “kobieta mojego życia! To ja jestem jej mężem” przy znajomych, bo po prostu się zżyłam z postacią bardzo… Lecz nie toleruję osób co lubią tylko np. Rakana i Xayah bo to para… nie, tfu wtedy robię. Jak jej się to podoba Rakan to niech piszę co chce… z początku myślałam, że ona przetłumaczyła kogoś opinie, ale skoro to jest jej opinia, no to nic nie zrobisz… Też nie można być aż tak “sztywnym” w artykułach, bo jednak H2P się zmieniło… xD

   • No ale Riven to ty szanuj!
   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Przykro mi ale nie. Oficjalne jest że Rakan i Xayah są razem.
    Oświadczenie twórców > Shipy fanów

   • No ale Riven to ty szanuj!

    Shipy fanów>Walić twórców ^^

   • Rakan

    NO CHYBA NIE

   • No ale Riven to ty szanuj!
   • TellMeASecret
   • No ale Riven to ty szanuj!
   • TellMeASecret
   • No ale Riven to ty szanuj!
   • Banana Boy🍌/ I LRL
   • Xayah

    …Nie to, że tego nie lubię… (Lubię ale shush) Sugerujesz mi coś? :^)

   • TellMeASecret
   • Xayah

    Wpadka jednorazowa.

   • Rakan

    🙂 no i bardzo dobrze <3

   • No ale Riven to ty szanuj!

    Ja nic :>

   • Posypka Czekoladowa

    No ale ja nie mam nic do zabawy ze ktos sie kocha w garenie czy gragasie, jak ich kocha to ok xD czasem sobie robie zarty wsrod znajomych i pisze ze Inara jest seksi i bym brala ja za zone. Albo ze ktos tam z Paladins jest sliczny i chcialabym takie kobiety na zywo.
    W komentarzach tu tez czasem udaje produkt spozywczy (to znaczy nie udaje, serio jestem z czekolady, 100% prawda, tak bylo)
    Po prostu w artykule to takie z deczka zalosne :v
    Ale moze jestem stara i sie nie znam ;-; *strzela sobie w glowe korkiem od szampana*

   • Xayah

    Inara? Któż to taki??
    Ja nie widzę, tego punktu “żałosnego”, ponieważ to nie jest artykuł informacyjny, jak bardziej wyrażający opinie autora o tych skinach. Każdy pisze inaczej, jedni mądrzej, drugi bardziej pod “bekę”. Dlatego do pisania się nie przywalam, bo jednak nie jesteśmy tacy sami. Rozumiałabym jakby tekst był przetłumaczony z innego forum, no ale jednak to jest opinia Redaktora Mikeyli.
    Nah, za stara nie jesteś, po prostu ja mówię, to opinia bardziej niż artykuł mający nam przekazać informację jak np. Co jest w rotacji, zmiany w sezonie, itp. xD

   • Posypka Czekoladowa

    No ja pod beke rozumiem (choc blagam, niech nikt nie pomysli ze teraz fajnie dawac 100 pod beke ;-;)
    Ale ona z tego co mi wiadomo (a mam znajomosci duzo xD i tez widze inne profile redaktorow) to pisze wszedzie
    No sa osoby dla ktorych to jest spoko, dla innych to dziwaczne, bo jednak tak sie angazowac w fikcyjna postac i pisac o tym wszedzie ;-;…
    Pewnie jakbym ja wszedzie nawijala o tym co mi sie podoba to by mnie ludzie zakneblowali xD albo zablokowali na portalach.

    A inara… piekna, cudowna kobieta kamienny gigant xD
    A tak na serio – taka postac z paladins, moj main.

   • Xayah

    Aaaa to ta Pani, ona jest śliczna <3

    Nah, tutaj raczej jest nadzwyczaj spokojnie niż na innych portalach. Tam to by od razu wyzywali, tłukli, a tutaj piszą w miarę ok ok xD

   • Posypka Waniliowa

    Dobrze mowisz siostro, zgadzam sie w pelni z twoja opinia lecz wolalabym zeby artykul byl w calosci rzetelny, bez jakichkolwiek zartow. Artykul powinien zawierac wiecej madrej tresci a nie pelnic role kabaretu :v

   • Xayah

    T o j e s t o p i n i a M i k e y l i to nie jest żaden tłumaczony tekst na polski… xD

   • Guqin Sona

    Mnie akurat bardziej rozbawił ten, że Xayah cosplayuje Ahri xD

  • Posypka Waniliowa

   Jak mozna pisac w taki sposob, przeciez to nie wypada dla takiego portalu informacyjnego.

   • Posypka Czekoladowa

    Czekaj… zaraz…. Jestes moja zabioniona siostra?!

   • Posypka Waniliowa

    Mozliwe ^^

   • Posypka Czekoladowa

    O ty, a ja juz mam jedna siostre. To moze ty to jakas z innego ojca :<

   • Posypka Waniliowa

    Najwyrazniej, przeciez jestem bielsza od ciebie xD

   • Posypka Czekoladowa

    Ale ja jestem smaczniejsza xD
    Choc moja prawdziwa wersja jest biala jak…mleczko, kto wie o co chodzi ten wie ;3

   • Posypka Waniliowa

    Uuuu, czyli jednak jestesmy do siebie podobne ^^

   • Dr Victor / Przedwieczny

    Mleczko kokosowe ^^

   • Posypka Czekoladowa

    O tyyy, znajde cie >:|

   • Dr Victor / Przedwieczny

    Mogę poddać ci nick na lolu jeśli Ci to pomoże xD

   • TellMeASecret

    prawdziwy stalker nie potrzebuje takich rzeczy

   • Dr Victor / Przedwieczny

    Mój nick jest w opisie i jest taki sam jak nick na h2p xD

   • TellMeASecret

    wiem ale doszedłem do tego okrężną drogą ( czyt. śmiałem się z kitsuna jak grał na ahri ^^ )

   • Dr Victor / Przedwieczny

    Jaki masz nick w lolu :3 ?

   • TellMeASecret

    TêllMeASecret

   • Guqin Sona

    Trudno zgadnąć ;p

   • TellMeASecret

    ale istnieje gościu bez francuskich wstawek ( który nie gra ahri (;¬_¬) ) więc można się naciąć

   • Guqin Sona

    zmień sobie na taki, co kiedyś mówiłeś ;p zaczynał się na fu :>

   • TellMeASecret

    chciałem takiego smurfa ale błąd wywalało :<

   • Guqin Sona

    :/

   • TellMeASecret

    jak będzie esencja to się zobaczy :v

   • Guqin Sona

    Kokosowa żm.. ekhm, ja nic nie mówie, ja nic nie wiem :>

   • Dr Victor / Przedwieczny

    xD
    Pamiętam to xd

   • Ezreal is Gay 💖

    Z innego miotu XD

   • Posypka Czekoladowa

    Z innego sklepu raczej xD
    Pewnie inna firma robila *mysli*

   • Ezreal is Gay 💖

    Dobra firma ;p

   • Posypka Waniliowa

    Oczywiscie ze tak, najlepsza ^^

   • XD Nie wypada? W samej rekrutacji jest napisane, że możemy robić artykuły po swojemu i jeszcze jakiś czas temu mogliśmy rzucić sobie kurwą w artykule. Też nie wypada dla takeigo poważnego portalu informacyjnego How2Play24? xD

   • Dr Victor / Przedwieczny

    Poważnego xD?
    H2p to śmieszkowa strona xD

   • Ja tylko uzupełnbiam tok myslenia xD

   • Dr Victor / Przedwieczny

    Wiem xD
    Ale mam beke bo jest słowo poważny (odmiana) obok h2p xD

   • TellMeASecret

    artykuły to jedno, sekcja komentarzy to jeszcze większa pajacerka :p

   • Dr Victor / Przedwieczny

    Ja jestem geniuszem przecież i prezentuje wysoki poziom intelektualny xD
    W tych słowach jest tyle prawdy co w tym żd h2p to poważny portal informacyjny xD

   • Posypka Czekoladowa

    No nie do konca sie zgodze.
    Pamietasz tagi angela czy jakos mu tak bylo? Jakies o porno, o seksie, o wulgarnych okresleniach?
    Cos mi sie wydaje ze reklamodawca czy ktos sie uczepil bo potem nagle zniknely i nigdy nie wrocily 😀 (to wcale nie tak, ze ciagle to krytykowalam w komentarzach ze to dziecinada xD)
    To samo z przeklenstwami.
    Byl tez kiedys temat ze bardzo erotyczne fanarty musza byc cenzurowane bo reklamodawcy sie czepiaja.
    Wiec to nie taka samowolka jak niektorzy mysla 😛
    To tak na marginesie.

   • Guqin Sona

    Ale ta cenzura to przesada, pamiętasz naszą dyskusje na ten temat Posypka?

   • Posypka Czekoladowa

    Pamietam i tez wiem, ze to nie tak ze autorzy to robia bo im sie nudzi. Bo po prostu to kwestia zarobkow z reklam (i ja to w pelni rozumiem, bez sensu jakby mieli sami sobie psuc zysk…).
    Tez mysle ze jest jakas umowa z reklamodawca ze tekst nie moze byc taki ze co chwile ktos rzuca ku*wami jako przecinek albo baituje tagi typu “darmowe porno” :p

 • Xayah

  W teorii te skiny są naprawdę… interesujące. Czekając na nie od wydania, sądziłam, że wręcz zabłysną “prawdziwą miłością” a zabłysnęły trochę lenistwem… Nie narzekam, bo mimo wszystko jakoś je trawię… Ale nie cieszyłam się zbytnio przez ich wyjście, jak przez emotkę i ikonkę… Mogliby zrobić trochę poprawek, zwłaszcza wyglądu, już nie chodzi o same skille, bo one w miarę ratują sytuację, ale o wygląd. Rakan, wielki czaruś, wygląda jakby ktoś na niego łachy nałożył byle jakie i dał mu przyczepkę z napisem “będziesz robił za gejo księcia i kij”, a Xayah “Ty robisz za kjut loszke i księżniczkę co czeka na Rakana”… Niby mają być poprawki, ale oby zrobiły dużo pozytywnego. ^^”

 • Juggernaut

  Czy wy serio nie rozumiecie że Riot jeszcze popracuje nad tymi skinami ?(Patrz Zwycięski Graves). Patrząc na małą ilość szczegółów to myślę że jeszcze będą poprawki (Po za tym jest różnica między narysowaniem konceptu a wykonaniem odpowiednich zmian w modelu żeby nie zmieniał rozgrywki)

  • Mikayla

   Liczymy, że dopracuje :v Zwykle poprawia tylko kontrasty i dopiero właśnie odzew fanów nakłania ich do poprawy. Gdybyśmy nic nie mówili, dla nich byłoby to równoznaczne z naszym pozytywnym nastawieniem do nich.

   • Maxi

    Oby poprawili 😡

 • Słodka Mumia I LRL

  eee ta normalna xayah była by lepsza a ten rakan lepszy był by z editem ale zabije autora który myśli że te skiny są brzydkie

 • Ahri ~ <3

  Jak usłyszałam że xayah będzie mieć skina heartseeker po prostu oszalałam z radości nawet kminiłam jak moja ukochana rebeliantka będzie wyglądać (tak to jeden z rysunków które robiłam podczas myślenia nad jej wyglądem) a gdy zobaczyłam ją teraz to odrazu schowałam te 50zł które na nią czekały :c https://uploads.disquscdn.com/images/d022a82d394a2e713e05f00f324b59e5f2f1c26239ebad3d74230cebe96a85e9.jpg

  • Ale ładny rysunek 😮

   • Ahri ~ <3

    Dziękuję ale rysowanie dłoni leży i kwiczy XD

   • Jedyne moje osiągnięcie w dziedzinie rysowania to patyczak xD

   • TellMeASecret

    patyki są fajne

   • :3

   • Maxi

    Ładny rysunek. Mocne 2/10 (kappa)
    Anyway, fajny rysunek

  • MakeThemBeautiful

   Wooo <3

  • xEryczeQ

   It’s beautifull *.*

  • Dark Lux

   Yaaaaaay *.*
   jaka śliczna Zaja <3

  • OdWuDoGie

   Chciałbym mieć taką Xayah na pierwszej kartce w zeszycie 😀

  • Emilien

   Jejciu, też robiłam takie rzeczy uwu
   Szkicowałąm koncept jak mogłaby wyglądać SSW Xayah, Victorious (don’t ask pls) i walę w tynkowa.

   Moim największym problemem były kolory, ponieważ nie chciałam z niej robić kawaii desu laski, ale jednocześnie miała być walentynkowa uwu

   • Ahri ~ <3

    Szczerze mówiąc mi by się podobała xayah w białych włosach ale tak naprawdę zajebiście zrobiona ;w;

 • Ezreal is Gay 💖

  Za ten tekst o Soni duży minus

  • Guqin Sona

   właśnie :/

  • Może chodziło jej o emotkę żartu? ;v

   • MakeThemBeautiful

    Żart to jej cała sztuka, tyle w temacie c:

   • Guqin Sona

    Poczekaj na mój BM. Na pewno będzie ładniejszy niż Twój

   • MakeThemBeautiful

    Niikt nigdy nie będzie lepszym BM niż ja! Nikt!

   • Guqin Sona

    Diana? :>

   • MakeThemBeautiful

    Fuj.

   • Czemu tak bardzo się nienawidzicie? .-.

   • Guqin Sona

    Bo jesteśmy konkurencją.

   • Ale po co…

   • Guqin Sona

    Cóż, sprawy artystów. To jak z Mickiewiczem i Słowackim, też się nie znosili.

   • Nie wiedziałem że Mickiewicz nienawidził Słowackiego tylko dlatego że on miał lepsze pióro do pisania w zeszłym roku

   • Lepsze pióro = skin

   • Guqin Sona

    Tu nie tylko o to chodzi, tu chodzi też o lore. Teaser sobie przypomnij. Ten na stronie Sonci.

   • MakeThemBeautiful

    Bo ludzie wolą ją ode mnie ;_;

   • Guqin Sona

    Ale Ty nienawidzisz mnie bardziej… powinno być odwrotnie.

   • MakeThemBeautiful

    Oczywiście że nienawidzę cię bardziej. Ale nie jest odwrotnie ;(

   • Ja lubię ją tak samo Ciebie ._.

   • MakeThemBeautiful

    Jako jedyny…

   • Ezreal is Gay 💖

    No wiesz co…

   • Zarówno Sona jak i Jhin są fajnymi champami .-.

   • Guqin Sona

    Nope…

   • Mi chodzi o skill set

   • Guqin Sona

    still nope… stoi na respie i wali z r

   • Maxi

    Proponuje wam zagrać duo – Sona + jhin na bocie. Zobaczymy co wyjdzie… xD

   • Xayah

    Polecam to duo. <3

   • Guqin Sona

    A ja nie. nie lubie. NIe pasuje mi w ogóle do buildu.

   • Maxi

    Zagraj z nim. Dajesz mu MS co w przypadku jhina oznacza dodatkowe statystyki z tego co pamiętam

   • Guqin Sona

    Ale nie lubie. Nawet to, że skin muza mi do niego pasuje nie skłania mnie do grania z nim. Nie mój adc i tyle.

   • Maxi

    Spróbuj. Opuść topór wojenny… czy coś

   • Xayah

    Ja rozumiem, ale najbardziej właśnie ja przepadam za tym duo zaraz po moich Vastajańskich ptaszkach i gejbocie. :^)

   • No ale Riven to ty szanuj!

    Woohoo! Gejbot! xD

   • Guqin Sona

    Do mojego obecnego buildu na Sonie, to nawet nieśmiertelna niby dla Sony MF mi nie pasuje… Tylko jakieś Vayne’y, jinxy czy twitche.

   • Xayah

    Ja zapomniałam jak się grało Soną tbh, dlatego się nie wypowiem, ale rozumiem! Każdy ma swój styl oraz build

  • Mikayla

   :c

  • Mikayla

   Ale za to mam co czytać w komentarzach

   • Guqin Sona

    Nie ładnie baitować mainów najcudowniejszej i najmilszej postaci w lidzie…

   • Mikayla

    Wcale nie wykorzystuję Sony jako free elo na rankedach, skąd :v

   • Guqin Sona

    W jakim sensie?

   • Słodka Mumia I LRL

    już cię nie lubie ;-;

   • Shirenn / LRL

    Jak to :C

   • Guqin Sona

    Tak to 🙁

   • Shirenn / LRL

    Kocham cię za rozpętanie tego <3

 • MakeThemBeautiful

  Tak proszę dajcie im te zmiany… Teraz to są w opłakanym stanie… ( szanuje za ten tekst o Sonie c: )

  • Guqin Sona
   • MakeThemBeautiful

    No co
    Nie licz na zrozumienie
    W końcu jestem tylko nierozumnym psychopatą który widzi prawdziwe piękno w zabijaniu c;

   • Posypka Waniliowa

    Nie spam tymi obrazkami, powinnas stosowac tylko rzetelna wypowiedz.

   • Shirenn / LRL

    Te obrazki są fajne :C

   • Posypka Waniliowa

    Niewykluczone, aczkolwiek zasmiecaja one komentarze przez co staja sie praktycznie nieczytelne xD Wypowiedzi powinny byc rzetelne i na temat, np: “Bardzo fajny artykul, czekam na wiecej :)”

   • Shirenn / LRL

    Meh, co bym wtedy czytał ?

   • Posypka Waniliowa

    Polecam dziady, pana Tadeusza, generalnie romantyzm :3

   • Guqin Sona

    O nie, polecasz mu romantyzm żeby do reszty się zatracił? Już lepiej Lalke mu poleć.

   • Posypka Waniliowa

    Zawsze moze czytac rzeczy z oswiecenia, moze wtedy zostanie realista.

   • TellMeASecret

    tylko nie romantyzm ;__;

   • To jest nudne…

   • Guqin Sona

    Naah, tak jest ciekawiej.

   • Posypka Waniliowa

    Wyjasnij mi prosze fenomen wcielania sie w jakies postacie z gier. Wedlug mnie kazdy powinien miec nick typu: MadryKomentujacy1 i tak do 200 :v

   • Guqin Sona

    Jeśli tego nie czujesz, to obawiam się, że Ci nie pomogę…

   • Posypka Waniliowa

    Czego nie czuje? Rozumiem ze mozna lubic jakas postac ale zeby ustawiac sobie z nia avatar i nick? Jeszcze wcielac sie w nia w komentarzach pod rzetelnym artykulem? Nie pobadajmy w taka skrajnosc :v

 • Guqin Sona
  • MakeThemBeautiful

   Tak, ja mam

   • Guqin Sona

    To jesteśmy kwita, bo ja do Ciebie Twojego aktorskiego też ;p

   • MakeThemBeautiful

    Bynajmniej go mam c;

   • Guqin Sona

    bynajmniej=/=przynajmniej. Właśnie zaprzeczyłeś, jakbyś go miał. xDDD

   • MakeThemBeautiful

    Czekaj… co?

   • Ezreal is Gay 💖

    X D

   • Cóż za piękna odpowiedź <3 (nie jest to sarkazm xD)

   • Mikayla
   • No ale Riven to ty szanuj!

    Rób częściej artykuły, a nie wpieprzasz popcorn :/

   • Mikayla

    Sshhh, sesja

   • Kattiturok

    Ludzie używają bynajmniej jak by to było przynajmniej. Jeśli trafią na kogoś kto też tak tego używa – nie ma problemu. Ale każdy kto używa tego poprawnie nie wie jak to rozumieć. Także ludzie. Apeluję abyście używali tego zwrotu tak jak należy.
    Btw: nawet moja pani profesor od polskiego źle to stosuje.

   • Kotéu

    :v

  • Ja nie, ale mam coś do gustu Riotu…

  • Shirenn / LRL

   Wolę sztukę Jhina, i dźwięk z jego R

   • Guqin Sona

    wrr. Wydawało mi się, że jednak wolisz mnie…

   • Shirenn / LRL

    Lubie tematycznie, jednak twoja sztuka jest jakaś… niewyraźna ?

   • Guqin Sona

    Poczekaj na BM, krew ją uwyraźni xD

   • Shirenn / LRL

    Przydałby się jakiś rework, więcej muzyki w tekstach itp

   • TellMeASecret

    jak połowie championów :c (w porównaniu do np. sg, ahri praktycznie nic nie mówi)

   • Shirenn / LRL

    Ale Sona jest artystką, a w jej tekstach jest mało melodii

   • TellMeASecret

    no niestety :/

   • skul

    bo sona jest niemową xD a sg ahri to legendarny skin dzieki któremu jest tyle tekstów

   • TellMeASecret

    chodziło mi ahri do sg ahri źle to ująłem.

   • Zoe

    ah, oki. Ale tak czy siak porownywanie ilosci tekstow bohatera do ilosci tekstow z legendarna skorka jest takie meh

   • TellMeASecret

    Ale popatrz na nowe championy gdzie mają one więcej tekstów niż niektóre nowe legendarki. O to mi chodzi. Stare championy są bardzo ubogie pod tym względem

   • Zoe

    no tu musze ci przyznac racje, ale no nie ma w tym nic dziwnego. to jak porownywanie starych skinow i nowych. wiadomo, ze starsze beda wygladac nieco gorzej, tak samo z postaciami, ktore beda mialy mniej tekstow, mniej interakcji. mimo wszystko nie widze potrzeby zmieniania wszystkiego na nowe, fajnie jednak widziec jakies ”stare” elementy, nie wiem jak to ujac ;-;

   • TellMeASecret

    ja wiem że taka jest powinność rzeczy, ale z tego co pamiętam trochę championów przeszło update lore i dostało trochę dodatkowych linijek tekstu bez update’u gameplayu

  • Sonooo, wybacz że tak późno ale… Wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia szczęścia i… Ogólnie wszystkiegooo https://uploads.disquscdn.com/images/c4f36c8ae74ba82d16ac777937788ebecf8790e0db7b5fd76cdbeb31cd347d47.jpg

   • Guqin Sona

    Dziękuje <3 ale czemu tutaj? :O

   • A… Nie chciałaś tutaj? Przepraszam…

   • Guqin Sona

    Nie no OK, dziwię się tylko…

 • Star Guardian Lux

  Ponoć jakieś zmiany mają zajść, ciekawe co wy dyskutowali o nowych skinach na tym spotkaniu . UwU

  • Rakan

   🙂 tylko żeby nie zwalili nas jeszcze bardziej ;-;

   • You are mine

    Musieliby się mocno postarać żeby to zrobić :v

   • Mikayla

    Gorzej być nie mogło

   • Rakan

    mogli mi jeszcze szminkę na ustach dorobić ;/

   • Mikayla

    omg nie

   • Rakan

    wiem XD

   • Maxi

    Dadzą ci spódnice, długie włosy i sukienkę. Potwierdzone info z poprawek

   • Rakan

    Najgorsze co mogą mi zrobić

   • No ale Riven to ty szanuj!

    Hmm, myślałem, że najgorzej jest być usuniętym, ale widocznie się myliłem :/

   • Guqin Sona

    A był taki przypadek? Jak tak, to czekam aż spotka to Yasuo.

   • No ale Riven to ty szanuj!

    Chyba już tak było, np. z urfem 😀 Ale on to dla jaj chyba miał zostać stworzony ^^

   • No ale Riven to ty szanuj!

    Poza tym, zawsze może być ten pierwszy raz ^^

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Urf był żartem na prima aprilis. Społeczności sie tak spodobał się Urf, że riot stworzył tryb na jego cześć. Urfa można było też spotkać na hallowenowej mapie przy rzece, miał jakąś specjalną interakcje z warwickiem, z tego co pamiętam rzucał w niego szpatułką i zadawał mu 1dmg i zdejmował banshe.

   • Rakan

    tak

   • Star Guardian Lux

    I tak jesteśmy piękni! ^^

   • Rakan

    ^^

 • Blood Moon Ekko | Vatasha

  Fanowskie są o wiele lepsze, nie wiem co Riot miało we łbie by takie karykatury zrobić, yhh…oby ktoś to do nich wysłał i zrobili poprawki.

 • Definitely not Rakan i Definitely not Xayah były by lepsze :/

  • Mikayla

   Głosuję za Reverse Xayah and Rakan. Rakan w spódniczce i Xayah w samych spodniach

   • Samych, samych? *lenny*

   • SivellKerso

    Boże, Rakan w spódniczce… chcę to! *-*

   • Hextech Kog’Maw

    Albo najlepiej bez ubrań :’)

 • Ezreal is Gay 💖

  Po co w ogóle wydawać takie idiotyczne skiny

  • You are mine

   Bo ludzie i tak to kupią

  • SivellKerso

   Ale do Ezia i Tarica, albo do Ezia i Varusa (btw, ja skrycie ten ship zawsze wolałem…)
   to by się chciało takie zobaczyć!
   Do Rakana mi ten skin bardzo pasuje, no ale wykonanie tragiczne.

 • TheVenom

  Fan > Riot

  • Akane Toriyasu

   Módlmy się żeby wysłuchali fanów

   • Xayah

    Przecież podobno Evelynn była pomysłem fana 😮

   • Akane Toriyasu

    Widać czasem słucha fanów, ale czasem bo mówili że skiny death sworn są brzydkie a ich nie zmienili (dla mnie są piękne)

   • Xayah

    najlepszy jest viktor <3

   • Akane Toriyasu

    Katarima <3

   • Xayah

    oooo tak, ale zed też jest supi!!

   • Akane Toriyasu

    Taki średni

 • Truskafka

  Ile bym dała aby ten skin do Rakana wyglądał jak ten fanowski *.*

  • Mikayla

   Podobnie~! Byłoby miło, jakby Rito rozważyło zmianę… Skoro potrafili wycować serię skinów i zmienić dla SKT….

   • Wiktor Kandulski

    Może do nich napiszemy? XD

   • Rakan

    zgadzam się XD

 • Lulu

  Danie walentynkowych skinów tej parce kurczaków, jest prawie tak żałosne, jak kocie skiny dla Nidalki i Rengo.
  Jest tyle championów, którym mogliby dać…
  No i przy okazji bardziej się przy tym postarać

  • Akane Toriyasu

   Kochana Lulu byłaby lepsza <3

   • Lulu

    Kochany Karthus :IIII
    i taka r’ka różowa z serduszkami nad głowami mniam

    cholera, o czym ja myślę

   • Akane Toriyasu

    Walentynkowy kayn: jeżeli wybierzesz Rhaasta to będziesz łamaczem serc, a jeżeli Kayna to będziesz kochanym Kaynem

   • Xayah

    OMG TO DOBRY POMYSŁ

   • Akane Toriyasu

    Mam dużo dobrych pomysłów na skiny

   • Xayah

    Ja również, myślałam np. o Śnieżnych skinach dla Xayah i Rakanie, ale no… ://
    Również fajna by była Wiktoriańska Sona, albo Pool Party Illaoi <3
    Jak odzyskam tableta to będą lecieć szkice… ://

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Mogą jeszcze dostać Święta są za rok przecież.

   • Xayah

    Nah, wtedy to nie byłabym usatysfakcjonowana, ponieważ, co za dużo, to nie zdrowo… Czekam na skina do Azira mimo wszystko…

   • Akane Toriyasu

    Ja nie umiem rysować ale mam dobre pomysły na skiny…

   • Xayah

    Dawaj mi pomysły a ja zrobię szkice i zbijemy fortunę ;)) Komu potrzebny jakiś Rakan, jak się zdobędzie fortunę będę miała parę Rakanów (jk)

   • Akane Toriyasu

    Ok. A do jakich postaci?

   • Akane Toriyasu

    To ty wybierz postać a ja wymyślę temat i w ogóle

  • Mikayla

   Skiny walentynkowe dla nich były pewne już w dniu wydania postaci. Tutaj raczej chodzi o odwaloną fuszerkę :T

   • Lulu

    To jest zbyt cringe.
    Za dużo miłości jak na grę.

  • SivellKerso

   Mają po 1 skórce, dodatkowo kto może pasować lepiej do skórek walentynkowych niż para? ;_;
   Sama idea mi się bardzo podoba, jednak wykonanie jest tragiczne i tego bym się przyczepił.
   Może jeszcze do Ezia i Tarica takie skórki byłyby spoko… no ale to może w przyszłości.
   Lulu natomiast jest dzieckiem, to jak może być łamaczem serc…?

   • Nie jest dzieckiem tylko Yordlem* .-.

   • Lulu

    Lulu nie jest dzieckiem, dzieckiem jest Anka/Zoe
    Każdy yordl jest niski, taka rasa. + teraz dodali sweetheart, czyli kochaną ( a no i Anka ma takiego skina)

    Camille, Sol, Kled, Tali, Ivern ( + Illa, ale wsm ma już robionego skina) też mają jednego, a jakoś o skinach do nich ani widu, ani słychu.

    A do skórek walentynkowych można dać kogokolwiek, para jest zbyt oczywista i prosta, nudne.

   • Mikayla

    Zoe nie jest dzieckiem :V Ma kilka tysięcy lat

   • Maxi

    Jestem mainem kleda. Dajcie mi do niego skina, bo ani widu ani słychu o nowym skinie dla mojego kledzika :c

   • Xayah

    Nah! Taric Star guardian mi się marzy! Do pary z Ezrealem, albo debonair :3

  • Posypka Czekoladowa

   Nie no, nie dac skinow jedynej oficjalnej parze na walentynki xD to by bylo cos.
   Czepianie sie o byle gowno, bo twoje postac nie dostala skina? :v
   To jakby uznac ze po co dali nasusowi skina z okazji roku psa, no po co. Jest tylko psem.
   A xayah i rakan sa tylko para, przeciez to nie ma zwiazku z walentynkami xD

   A to ze jest tyle postaci co moglaby miec skina, ok, ja tam wole czekac na fajny motyw nic wciskanie np. Shenowi walentynkowego tylko dlatego ze skina dawno nie mial. A potem bylby placz ze riot nie pomysli i leci na kase xD
   Ludziom nie sie dogodzi xD

   • Wyczuwam gównoburzę

   • Posypka Czekoladowa

    Klocenie sie o to jest idiotyczne. Bo mowie, to jak plakac ze nasus ma skina na rok psa, a azir na rok koguta, bo przeciez skin koguta powinien miec nunu.
    Logiczne :v

   • Guqin Sona

    Czemu nie Sona??!!!111oneoneone

   • No ale Riven to ty szanuj!

    Bo Sona ma dostać smoczego skinka :>

   • Posypka Czekoladowa

    XD
    Za duzo sony w tym artykule! Spalic! Powiesic!

   • Guqin Sona

    Sonę do wora, wór do jeziora!

   • Guqin Sona

    Ale Heca nie dostał na rok konia… wyczuwam spisek antyHecarimowy w riocie…

   • No ale Riven to ty szanuj!

    Za to Riven dostała :>

   • Guqin Sona

    Spisek…

   • Posypka Czekoladowa

    Moze nie dostal, bo Lulu im napisala ze to zbyt oczywiste i oklepane by na rok konia skina dostawala postac powiazana z koniem 😛

   • Guqin Sona

    Wygryw.

   • No ale Riven to ty szanuj!

    Śmiechłem xD

   • Lulu

    Czy ja gdziekolwiek płacze o skina dla mojej postaci?
    Skoro Janna mogła dostać skina z mieczem, czemu nie dać komukolwiek skina na walentynki.

    A propo czepiania się o gówno, jesteś w tym mistrzem. Nie, to nie komplement.

   • Mikayla
   • Posypka Czekoladowa

    XD
    ale ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy.
    W lolu jest JEDNA oficjalna para zakochanych (to ze ashe i trynda sa po subie nie znaczy ze sa zakochani, to moglo byc dla interesu) a ty sie czepiasz ze oni dostali skina bo to glupie.
    To jak uargumentujesz to ze nasus dostal skina na rok psa? Tez glupie?

    Janna odstala skina z mieczem bo nie bylo innej JEDYNEJ postaci z mieczem do ktorej to zwyczajnie idealnie pasuje.

    Dalej nie rozumiesz?

    I zauwaz ze przed toba nawet nie komentowalam, sama zaczelas jedyna miec problem ze para dostala skina na walentynki xD

   • Guqin Sona

    Nah, była. Irelia. Nawet by pasowała, bo jej miecz już lata. Ale rework incoming ;_;

   • Mikayla

    Ale ona by musiała rzucać 4 fragmentami miecza. To nie tylko za nią lata, ale tym strzela na ulcie :T

   • Guqin Sona

    Ale miecz też lata. Czy co ona tam ma. Tzn to był miecz jej ojca.

   • Posypka Czekoladowa

    Nie 😛 bo shen ma miecz, nawet pasujacy do tego janny, hz 😀

   • Guqin Sona

    Naah wciąż wolę Irelie :>

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    To chyba nie jest miecz, to raczej są 4 latające ostrza :v

   • Guqin Sona

    Ale to był miecz jej ojca, który związała z nią Soraka… chociaż teraz pewnie niestety dostanie nową historie… oby tylko nie dostała w gratisie lodówki na plecy tak jak WW.

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Lodówka Warwicka jest fajna xD W hienie jest to silnik, co jest naprawdę spoko pomysłem.

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Małżeństwo Tryndy i Ashe jest z powodów politycznych tylko i wyłącznie. Co do postaci do skina z mieczem to shen mógłby być, ale cieszę się, że nie dostał tego skina, koncept jest słaby, imo.

   • Guqin Sona

    A właśnie że nie tylko… poczytaj wiki… i popatrz na walentynkową Ashe co ma w tle :>

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Sama napisałaś, że skiny to alternatywna rzeczewistość :v

   • Guqin Sona

    No dobra, ale tak czy siak to nie tylko polityka…

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Może miłość pojawiła się po ślubie, ni wiadomo, wiadomo jest, że miało to cele polityczne.

   • Guqin Sona

    Sorry, ze mnie jest wręcz loremaster

   • Posypka Czekoladowa

    Nom, ale dopisalam to w razie by ktos nie wpadl z krzykiem, ze jest inna para bo ashe i trynda. Z reszta nawet jesli sie uprzemy, ze xayah i rakan to druga par, to ashe tak czy siak ma skina na walentynki 😛

    Oczekiwanie ze riot zrobilby cos tak glupiego i zawiodl wszystkich fanow xayah i rakan na okazje idealna dla nich…
    Wiecej, wszystkie pare ktory graja w lola razem i na skina dla zakochanych czekaja rok.
    No to riot bylby serio glupi :v

   • Guqin Sona

    Dokładnie. Tym bardziej, że to para na duo linię. Nawet jakby Trynda dostał, to by to nie było to samo…

   • Posypka Czekoladowa

    Wlasnie wlasnie. I jeszcze wspolny recall. Oni sa idealni pod motyw walentynek. To jest fakt.

   • Xayah

    Ja uważam, że Ashe i Trynda powinni mieć chociaż jedną czy dwie interakcję, bo czemu nie…

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Jak któreś z nic dostanie VGU to pewnie będą mieli jakieś interakcje, byli tworzeni bardzo wcześnie i pewnie na szybko co uniemożliwiło im danie interakcji, probably :v

   • Xayah

    ja to czekam przede wszystkim na zmianę wyglądu podstawowego Ezreala, Nunu ogólnie i Gragasa. Nie chodzi mi, że kompletnie, ale by mieli ładniejszy model, bo jednak wszystko idzie w przód, a oni stoją w tyle. ;3;

   • Xayah

    A to nie było tak, że na początku było to politycznie, a potem dopiero zeszło na romanse u Ashe i Tryndy? ;;
    Inną parką też jest Garen i Katarina. <3

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Ale nie są oficjalnie potwierdzoną parą, są tylko przesłanki co do tego.

   • Posypka Czekoladowa

    Sa nawiazania do nich alee… to tak jak sa nawiazania do lux i eza, a i tak wiekszosc go laczy z tarikiem xD
    No i jednak plis, jaki fan garena gralby rozowym skinem s legginsach, jesli mainy garena to pewnie glownie chlopcy w nastoletnim wieku 😛 (nie, nie obrazam ich, to na swoj sposob urocze, ze mlodsi bawia sie w rycerza)

   • Guqin Sona

    W świra z wielkim mieczorem chciałaś powiedzieć :>

   • Posypka Czekoladowa

    Oj cicho xD nie badzmy tak szczegolowi!

   • Guqin Sona

    xD

   • Xayah

    JA BYM KUPIŁA TEGO GARENA, SŁUCHAJ, Tak tbh to zależy od charakteru. Bo ja np. bardzo bym się śmiała z tego skina i chciałabym go, tak for fun, i tak gram garenem tylko jak muszę topa iść i kończy się to jako “DEMACIA!!” na czacie po śmierci mojej bądź przeciwnika. xD
    Mainy Garena są nie do zabicia czasami… uh miałam takiego raz… D:
    Ale wyobraź sobie Takie różowe skiny do Zeda i Syndry, to by było coś, zamiast shurikenów serca… nie, ja się bym nie zgodziła na pana (ciemności) miłości… xD

   • Guqin Sona

    Ale ten shiping też nie jest potwierdzony… a ja za bardzo lubie Syndrę, żeby jej życzyć Sre… em Zeda.

   • Xayah

    Ja tam lubię, mimo iż podobno Kayn ma potwierdzony przez riot crushi w Zedzie.. D:

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    A to nie tak, że Kayn już nie postrzega Zeda jako swojego mistrza? Może kiedyś miał.

   • Xayah

    Nie wiem, widziałam gdzieś, że potwierdzili, że ma crushi crushi… Ale spójrzmy na Varusa, w jego historii byli homoseksualiści, przy Kaynie coś było. To pewnie następną parą w lolu bądź postacią będzie homoseksualistka/ta. Riot próbuję stopniowo wprowadzić “tolerancję”.

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Tfu na wsadzoną wszędzie na siłe tolerancje.

   • Xayah

    Niby też tak nie powinno być, ale spójrz na to co robią…

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Niestet, nie podoba mi się to. Na przykład Achilesa gra czarny, no po prostu xD

   • Shirenn / LRL

    Jak dla mnie to nie jest wsadzona na siłę tolerancja

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Sorka memorka, ale wsadzenie w varusa dwójki homoseksualistów wygląda dla mnie jak wsadzona na siłe tolerancja.

   • Shirenn / LRL

    Meh, fajny schemat, zresztą fani od dawna robili z niego Geja więc why not

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Ale jak varus dostanie nowy głos, to nie wyobrażam sobie, aby varus mówił coś o śmierci i zniszczeniu, a ci nagle z dupy wyjeżdżali o miłości xD

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Dalej ubolewam nad stratą kociej babci Yoricka ;-;

   • Posypka Czekoladowa

    No ale to jednak inna sprawa. Skin pod smieszkowanie – jakis draven draven, alistar krowa czy cos.
    To spoko. Ale nie gdy pluje sie na ludzi co czekaja rok bo okazja jest oczywista.
    I kazdy kto mowi ze skin pod okazje jest glupi to co powie na to:
    Nasus jako faraon (za oczywiste bo juz sie kojarzy z anubisem?)
    Sona jako muza (za oczywiste bo dostaje skin zwiazany z muzyka?)
    Sona jako DJ (to samo co wyzej)
    Ashe krolowa (za oczywiste bo w fabule ma to zwiazek? Krolowa krainy gdzie wlada ashe pewnie powinna byc annie xD)

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    ALe Nasus to Anuubis przecież :v

   • Posypka Czekoladowa

    No ja wiem xD dlategoto dalam na poczatku :3
    Powinno byc zaraz plakanie: omg, jaki cringe, dali nasusowi skina faraona boga egipskiego, zamiast dac takiej lulu skina boga egipskiego, ale zal riot.

    XD

   • Guqin Sona

    Nami głębinowa, świetlista Lux, SG Soraka itd itp

   • Posypka Czekoladowa

    Ten riot to w ogole glupi jakis, daje syrenie skiny wodne, a dziecku gwiazd daje skina czarodziejki gwiazd! Ale zalosc razy 100 :/
    Pozwac ich.

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    A Gp dostał skiny związane z morzem,Tfu!

   • Guqin Sona

    tylko nie do morza… no jak mogłeś :/ Tam pływa Nami

   • Posypka Czekoladowa

    Fu… i jeszcze MF kapitan na statku, jaki to w ogole ma sens?!

   • Xayah

    Znaczy się, ja akceptuję większość skinów. Bardzo mi się podobają, plus Wiktoriańska Sona to byłaby coś…
    Ja bym się nie czepiała z jakiej to okazji, tylko bardziej jak to wygląda… Choć jak mówiłam Heartseaker Zed by mnie zniechęcił… xD
    Różne są gusta, ale nie wiem o co ta Pani na górze ma problem.. D:

   • Posypka Czekoladowa

    Ja tez nie wiem, bo taki problem to mozna miec zawsze, ale po co o.o
    Skin pasuje do tematu- i to jak!
    Fani sie spodziewali? – tak, od dawna
    Mase osob czekalo na wlasnie taki skin do nich – tak
    Czy kogos powinno dziwic ze zakochani dostaja skina na walentynki? – no chyba nie xD

    A i tak powiedza ze to ja sie czepiam o gowno, a mi soe wydaje ze raczej to jest oczywiste 😮

   • Xayah

    To tak jakby się czepiali o to, że Soraka dostała skina SG, mimo iż jest dzieckiem gwiazd.. XD

   • Posypka Czekoladowa

    No o tym juz nasza Sonka wspomniala, ale tak, ten sam typ bezsensownego czepiania xD

 • Akane Toriyasu

  Ehh Xayah jest piękna, ale Rakan jest najzwyczajniej brzydki…

  • Mikayla

   Zniszczyli moje maleństwo ;—–;

   • Akane Toriyasu

    Nie martw się, to postać która co roku będzie dostawać skin

   • Mikayla

    Oby chociaż jeden był na tyle dobry, bym chociaż pomyślała nie wybieraniu klasycznego :c Podobnie kosmiczny – Wszystko cudnie, tylko twarz beznadziejna jak u małpy ;-;

   • Akane Toriyasu

    Niestety tak… Do niego i Xayah pasuje temat Arcade, Projekt, Pool party, winter wonder, star guardians, Blood Moon i inne wszystko dosłownie pasuje

   • Mikayla

    Pool Party Rakan w samych bokserkach @~@

   • Akane Toriyasu

    0_0 oo tak

   • Rakan

    Wy dziewczyny to byście chciały żebym był jeszcze bez bokserek ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomyślcie o zazdrosnej Xayah ;-;

   • Mikayla

    Xayah? Nie znam żadnej Xayah ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciebie bez bokserek mam codziennie w swojej piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   • Rakan

    *szeptem* EJ MIAŁAŚ NIKOMU NIE MÓWIĆ !!! JESZCZE XAYAH SIĘ DOWIE I PO PSY ZADZWONI ALBO PO NASUSA XD

   • Mikayla

    Nasusa mam w budzie, a ty wracaj do klatki. Nie skończyłam tam z tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   • Rakan

    ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   • Xayah

    pROSZĘ??? W PIWNICY POWIADASZ??

   • Guqin Sona

    Robimy misję ratunkową? :>

   • Mikayla

    Jest tutaj z prawie własnej woli ~~

   • Xayah

    …Teraz rozumiem co to był za numer

   • Guqin Sona

    Ha, prawie…

   • Mikayla

    Co to byłaby za zabawa, gdyby się nie rzucał?

   • Mikayla

    Anty-Xayowa piwnica rozkoszy Miki z namiotem rozpusty Rakana

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Nie wszystko Dark Star nie pasuje, a project to wzmocnieni ludzie więc z koncepcji odpadają. Dark Star to seria w której występują potwory, monstra, nie ludzie czy demony <3. Do Blood Moon też mi średnio pasują, Blood Moon to swego rodzaju kult, sekta , nie wyobrażam sobie ich w kulcie czy sekcie.

   • Guqin Sona

    A Soncie w BM? :> I pamiętaj, że skiny to alternatywna rzeczywistość…

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    No tak, ale to dalej jest sekta, Sona nic nie mówi, więc jako tako nadaje się, mogłaby być tam w celu odzyskania głosu or something.

   • Guqin Sona

    Albo nie mówi, bo wiąże ją przysięga milczenia… jeeeej, Sona naprawdę do nich pasuje…

   • Akane Toriyasu

    Ja wyobrażam we wszystkim

   • Xayah

    Ja sądzę, że SG Rakan i DS Xayah, takie wiesz, oddzielne frakcje… :’))

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Star Guardian i Dark Star są w odrębnych rzeczywistościach, zostało to potwierdzone przez Riot.

   • Xayah

    Ohhh… Szkoda w takim razie

   • Guqin Sona

    Ale powiedzieli też, że nie jest powiedziane, że kiedyś ich nie połączą…

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    No ale póki co są rozdzielne.

   • Akane Toriyasu

    Miłość zakazana <3

   • You are mine

    Pozostaje tylko czekać na skiny ssg

  • Rakan

   NO CHYBA NIE !! PFFF

   • Akane Toriyasu

    Biedny Rakanie

   • Rakan

    ;-; dlaczego rito mi to zrobiło. Za co !!?!?!?!?!

   • Mikayla

    Dla mnie zawsze będziesz perfekcyjny

   • Rakan

    Dziękuje 🙂

   • Akane Toriyasu

    To przez Xayah…

   • Rakan

    dlaczego ?

   • Akane Toriyasu

    Bo większość graczy woli ją, więc ona ma lepsze skiny…

   • Rakan

    ;-;

   • Rakan

    moim zdaniem w tych skinach sweetheart ja jestem ładniejszy

   • SivellKerso

    Bo jesteś, wyglądasz genialnie, przecudownie. Xayah wygląda strasznie sztampowo. Rakan wymiata po całości, dla mnie czołówka facetów w Lidze.
    Nie bez powodu też go mainuje. Zawsze chciałem taką postać i skórę taką jak ta fanowska… no ale cóż. ;c;

   • Akane Toriyasu

    Nie. Najładniejsza jest Quinn i tyle!

   • Guqin Sona

    Nie. Bo. Sona.

   • Akane Toriyasu

    Znowu cię nie poznałam…

   • Guqin Sona

    :O jak to?

   • Akane Toriyasu

    Wtedy byłaś Blood Moon

   • Rakan

    ale w tych nowych

   • Akane Toriyasu

    Feniks i Łamaczka serc, ale ta leśna po prostu jest okropna

  • Xayah

   Xayah nie jest ładna zbytnio, jedynie jej poprawka od jednego fana była cudowna xD jak znajdę to podeślę i pokaże

   • Akane Toriyasu

    Jest piękna! Ale nie tak jak kosmicznego zmierzchu ^^

   • Xayah

    Podbijam <3 muszę ją kiedyś narysować i scospleyować :<

 • Dark Lux

  Ciekawe czy wydadzą te skiny w obecnej formie
  I jaka będzie ich cena, bo jak 750 to chyba nie ma się co czepiać

  • Mikayla

   1350, to już pewne niestety

   • Akane Toriyasu

    Tańszych niż 1350 RP chyba nie będzie

   • Dark Lux

    To sobie na nich nie zarobią za dużo
    Już bym wolała Xayah w różowych włoskach i stylu a la walentynkowa Sona, Orianna czy Quinn. A Rakana Debonair niż ten shit :/

 • Husband for hire :3

  Z tym ze rakan ma te ciasne spodnie i bufiaste rekawy bo romeo i julia hello inna epoka . Od kiedy liczy sie realizm ze nie zrobil by skokow w tych spodniach pls. Tylko cos na glowie zmienione na plus bo poprostu bylo brzydkie reszta to szukanie problemu na sile. Skiny deathsworn to jest porazka dekady

  • Mikayla

   Po prostu wygląda to nie estetycznie, zwłaszcza porównując do podstawowego modelu i skina innego :v Nawet osoba edytująca rozważyła ich zmianę

 • Rakan

  Rakan zaczepisty <3

  • Mikayla

   PRAWDA?! <3 czemu akurat dzisiaj zapomniałam kajdanek….

   • Rakan

    XD

  • Xayah

   Ten fanowski wygrał moje serce, stary :”))

   • Rakan

    <3

   • Xayah

    Ale pamiętaj, dla mnie będziesz piękny nie ważne co~

   • Rakan

    ty dla mnie też <3

   • Mikayla

    Aww dziękuję <3

   • Rakan

    KURDE POWIEDZIAŁEM TO DO XAYAH !

   • Mikayla

    Ale ja wiem o kim wtedy myślałeś~

   • Rakan

    Nie, nie wiesz

   • Rakan

    EJJJ CHWILA, STARY ?!?!?!?!?? ;(

    przecież ja cię kocham Xayah 🙂

   • Xayah

    Shuuush, machnęłam się xD

   • No ale Riven to ty szanuj!

    Mhm, a co na dole w komentarzach pisałeś? -.-

   • Posypka Waniliowa

    Nie rozumiem po co ty tak piszesz, rakan nie zyje wiec nie mozesz nim byc.

   • Mikayla

    Spoko, zaraz się zrespi

   • Guqin Sona

    xD

   • Guqin Sona

    Non omnis moriar… tzn chodzi mi o to, że bohaterowie żyją. Nie tylko w grze, ale i w naszej pamięci. I wyobraźni.

   • Posypka Waniliowa

    Ale to jest forum dyskusyjne pod rzetelnym artykulem, nie ma tutaj miejsca na takie rzeczy.

   • Banana Boy🍌/ I LRL

    Otóż można się co się wyprawiało pod artykułąmi.

   • Guqin Sona

    Rzetelnym? xDDDD mogę o nim wiele powiedzieć: ciekawy, lekkie pióro, fajnie się czyta, fabularyzowany itd ale na pewno nie rzetelny…

   • Mikayla

    Awwwwwwwwww <3

   • Posypka Waniliowa

    No wlasnie powinien byc twardy, bez zbednych rzeczy, tylko tekst.

   • Guqin Sona

    O grach? żeby każdy się znudził po pierwszym akapicie? artykuł musi trafić w grupę docelową. Ten trafia.

   • Posypka Waniliowa

    Tego by znudzil kogo by znudzil ^^

   • Mikayla

    Prowadzimy w redakcji statystyki, tego typu artykuły lepiej się czytają :v

   • Guqin Sona

    Stąd ta Sona przyznaj. Liczyłaś, że będzie shitstorm w komach.

   • Guqin Sona

    Uwierz mi, że nie mnie. Ale ja dużo czytam więc na mnie nie patrz.

   • Xayah

    Jak ci się nie podoba, to możesz iść do artykułów gazety wyborczej, kochana. xD

   • Rakan

    Dokładnie moja <3

   • To by było… Nudne…

   • Rakan

    nie rozumiem cię ja jestem Rakan

   • Mikayla

    Od kiedy w piwnicy jest wi-fi?

   • Rakan

    Przecież mi dałaś
    🙁

   • TellMeASecret

    błąd w matriksie

   • Rakan

    XD

   • Mikayla

    Byś miał jak mi udostępniać swoje nudesy, a nie pisać komentarze :C

   • Rakan

    … nigdy ja kocham TYLKO i WYŁĄCZNIE Xayah <3

   • Mikayla

    Spoko, może to kupi, widzimy się tam gdzie zawsze 😉

   • Rakan

    NO CHYBA NIE TY TY… EEEM…. TY PSYCHOPATKO (O NARESZCIE NAPISAŁEM CO CHCIAŁEM) ONLY XAYAH 😛

   • Mikayla

    Stać Cię na więcej, dalej, wyżyj się

   • Rakan

    ajajajaja dlaczego każdy musi się do mnie przyklejać (no rozumiem że jestem przystojny) ale bez przesad YY!Y!Y!Y Y

    DOBRA LEPIEJ MI JUZ

   • TellMeASecret

    to ty się do wszystkich kleisz kiedy skaczesz na małpa :v ja o to nie proszę ;-;

   • Rakan

    … niby jak ???

   • TellMeASecret

    shield …. shield …. shield…

   • Rakan

    no w sumie XDDD

   • Xayah

    #WASTED

   • Rakan

    😛

   • Rakan

    i jestem młody XD

 • Deelya

  edytowany rakan wygląda super ~

 • Buff Kata Szmato

  FanArt concept Rakan jest o wiele przyjemniejszy dla oczu ;x

 • Hero of Olympus

  Znacznie lepsze. Zwłaszcza Rakan :*

  • Mikayla

   Zgadzam się <3