League of Legends r.

Poppy kontra ulti Lee Sina!

Co się stanie, gdy Poppy doskoczy do Lee Sina, a ten użyje swojego ulta prosto w nią? Czy zatrzymają się w miejscu, czy ktoś z nich zmieni położenie? Zobaczcie sami! Taki efekt może zaskoczyć.

Jak się okazuje, użycie E Poppy (przypominamy: Poppy doskakuje do przeciwnika i odpycha go 300 jednostek do tyłu oraz zadaje mu obrażenia fizyczne) w trakcie aktywacji ultimate Lee Sina – Smoczego Gniewu, spowoduje, że ult nie zadziała w pełni. Jak wiecie, ultimate Lee Sina powoduje 3 rzeczy na postaci, na której go użyje: podrzucenie, obrażenia i odrzucenie do tyłu na 1200 jednostek. Poniższy film pokazuje, że E Poppy zaburza działanie ultimate Lee Sina, usuwając efekt odrzucenia przeciwnika. Może się to wydawać niejasne, więc zobaczcie to na poniższym filmie:

Coś takiego może nieźle zaskoczyć gracza, gdy jego przeciwnik po użyciu R nie leci do tyłu. Ma to spore znaczenie nie tylko dla samego celu, ponieważ ultimate Lee Sina odrzucając cel do tyłu, zadaje obrażenia fizyczne nie tylko jemu, ale i przeciwnikom, przez których owy cel przeleci. Nie lecąc, nie zada obrażeń przeciwnikom, więc część umiejętności zostaje zmarnowana.

Spotkaliście się z czymś takim w grze? Napiszcie w komentarzach, co sądzicie o takiej sytuacji!

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik!