Na pomoc niezdecydowanym graczom!

Pewnie wielu z Was tak ma, że chce pograć, ale niestety nie może się zdecydować na jakąś konkretną postać czy rolę. Jedna strona idzie nam z pomocą!

Jeden z użytkowników Reddita udostępnił swój mały projekt, a mianowicie: stworzył stronę, dzięki której łatwiej zdecydujemy się na bohatera.

O co chodzi dokładniej?

tumblr_static_tumblr_static_amhqughw9cwgccwog4c8c8cgk_640

Strona losuje nam bohatera do gry. Aplikacja pozwala nam wybrać rolę, na której chcemy pograć, czy nasza postać ma atakować z bliska, czy nie, a nawet czy jest tankiem/AP/AD. Niby nic takiego, ale niektórym może pomóc. Strona nadal nie jest do końca kompletna i sam twórca mówi, że postara się jeszcze coś tam dodać.

ls

Według mnie, pomysł jest nawet dobry. Sama często tak mam: “chcę grać na midzie, ale kim… znowu Veigarem?”.

Link do strony: >klik!<

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

O autorze: Reichi

Wielka fanatyczka większości słodkich Yordli, a zwłaszcza Veigara. Rysowniczka, która swoimi dziełami niszczy oczy przez pękające szkła monitorów (http://reichi-chan.tumblr.com/). Maniaczka wszelkich anime ecchi i shounen. Po nocach grasuje w dżungli Komungu i poluje na Chyżego Zwiadowcę.

 • Ami

  W sumie, można wykorzystać tą stronkę do ciekawych rzeczy – jeśli nie masz już pomysłu jak pograć z kumplami a zwykłe rozgrywki wam się nudzą to wylosujcie sobie postacie i grajcie nimi ;p

 • Bondogonzo

  Słabe. Średnio działa. Wpisalem ze chce marksmana, range i zeby byl tanky. Normalny czlowiek od razu mysli o urgocie, a tu jinx xD lipa troche

  • Reichi

   Strona nadal posiada dużo błędów, które autor stara się naprawiać 😉

 • Mikayla

  mój problem rozwiązany ;u;