League of Legends r.

League of Legends w Pokemonach?! Świetny mod, w który musicie zagrać!

Czy graliście w Pokemony? Nawet jeżeli nie, to powstało coś, w co musicie zagrać - Pokémon League of Legends! Oto jedna z najlepszych modyfikacji do Pokemonów!

Wyzywaj innych Przywoływaczy i walcz z nimi! Stwórz własny team z Champów, aby pokonać liderów sal danego regionu i pomóc walczyć ze złymi Noxianami. Potem wyzwij najlepszych Przywoływaczy na Światowych Mistrzostwach i zdobądź prestiżowy tytuł Mistrza!

W sieci pojawił się świetny mod do Pokemon Emerald – Pokemon League of Legends! Dzięki niemu możecie przemierzać Runeterrę w walce po tytuł Mistrza Przywoływaczy! Sam mod jest zrobiony świetnie i każda postać (do Camille) jest w grze – tak, wiąże się to z tym, że każda z nich ma różne staty, unikalne ruchy etc. Jeżeli chcecie przeczytać wszystko to, co wnosi ten mod do gry – klik tutaj!

Screenshoty z gry

Jak zainstalować Pokemon League of Legends?

  • Link do moda: klik
  • Pokemon Emerald – do znalezienia samemu

 

  • Najpierw pobierzcie emulator GBA
  • Następnie ściągnijcie  Tsukuyomi lub NUPS. Ten program jest potrzebny do zastosowania moda.
  • Ważna część: po kilku problemach i errorach wychodzi na to, że patch nie jest kompatybilny z niektórymi ROM-ami, więc znalezienie pasującej kopii Pokemon Emerald może być ciężkie.
  • Włączcie Tsukuyomi. Kliknijcie “Apply patch to an existing file”. Jest szansa, że wyjdzie Wam wiadomość, która mówi, że nie udało się spatchować gry. To nie oznacza, że zrobiliście coś źle, tylko to, że macie niekompatybilną wersję Pokemon Emerald, więc musicie poszukać innej wersji z innego źródła.
  • Kiedy już znajdziecie kompatybilny ROM, otrzymacie wiadomość, że patch został zainstalowany pomyślnie.