League of Legends r.

Kiedy pojawi się Warsztat Hextech?

O Warsztacie słyszymy już od kilku miesięcy, dwa serwery cieszą się darmowymi skórkami od pewnego czasu, ale co z Europą?

W Brazylii pojawiło się Q&A na temat Warsztatu Hextech. W związku z tym Europejczycy zaczęli wylewać swoje bóle, że znowu są na końcu. Rioterzy nie pozostali obojętni – RiotEambo wkroczył do akcji. Poinformował, że pliki Warsztatu już znajdują się w kliencie, wymagają jedynie odpowiedniej konfiguracji do aktywacji. Ponadto, konieczny jest niewielki patch do naprawienia znanych błędów – jest on już dostępny na TR i NA (jedyne serwery, które obecnie mogą korzystać z Warsztatu), jednak zostanie wgrany także na pozostałe regiony. Kiedy to nastąpi?

Bardzo niezobowiązująco, planujemy uruchomić Warsztat Hextech w innych regionach w tym tygodniu. Jednakże, jeśli pojawią się jakieś problemu, może to zostać przesunięte, ponieważ jeszcze nie mamy określonej konkretnej daty. Napotkaliśmy już nieco problemów na NA, których nie widzieliśmy na TR, ale większość już naprawiliśmy.

Ostatecznie chcemy, aby wszystkie regiony mogły korzystać z Warsztatu tak szybko, jak to możliwe, ale nie kosztem stabilności – nie chcemy uruchamiać dodatku ze znanymi błędami, aby wycofać go godzinę później i trzymać offline przez tydzień.

Z kolei na Reddicie pojawiła się wypowiedź innego Riotera, Riot_Mirross:

Planujemy uruchomić go w tym tygodniu, najpewniej dzień po aktualizacji [klik!] lub coś koło tego.

Czyżby więc Warsztat miał pojawić się już w czwartek?

Źródło

 

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]