League of Legends r.

Po Pool Party, Syndra otrzyma skórki w “poważniejszej” tematyce

Kto prosił o Pool Party Syndrę?

Pool Party Syndra. Łączony splash art z Heimerdingerem i Jarvanem IV.

Następne tematyki skórek Syndry

Spideraxe, redaktor Surr@20, skontaktował się z rioterem Bellissimohem w sprawie ostatniej skórki do Syndry – Pool Party.

Rioter przyznał, że firma wzięła sobie do serca niezbyt przychylny odbiór graczy, co powinniśmy zobaczyć w formie następnego skina dla Syndry.

Według Spideraxe’a, Pool Party Syndra była próbą pogodzenia graczy, którzy chcieli otrzymać “poważniejszą” tematykę jej skórki i tych, którzy chcieli zobaczyć kolejną “lekką” skórkę dla Syndry.

Skin spotkał się z mieszanym odbiorem.

Dlaczego Pool Party Syndra
spotkała się z mieszanym odbiorem?

Historia Syndry

Przede wszystkim – kim jest bohaterka?

Syndra, Mroczna Władczyni, jest potężnym magiem z Ionii. Obiecała sobie, że zniszczy każdego, kto kiedykolwiek będzie próbował ją kontrolować.

Choć miała tę moc, nie mogła jej wykorzystywać – całe życie była kontrolowana przez swoją rodzinę, najbliższych, a nawet kapłana-pustelnika, któremu została przekazana w opiekę. Kontrolę nad nią przejął też Duch Ionii, który pogrążył ją w magicznym śnie. Obudziła się z niego w czasie najazdu Noxusu na Ionię.

Niektórzy chcieli ją zabić, inni zaś liczyli na jej pomoc w walce z Noxusem, ale ona traktowała wszystkich równie bezlitośnie. Nie zamierzała być pionkiem w czyjejś grze.

Skórka Atlantean Syndra jest postrzegana jako jedyny “mroczny” skin bohaterki.

Kolejna Ahri/Lux

Odpowiedzi postanowiłem poszukać na subreddicie mainów Syndry.

W jednym z wątków rozpoczętych przez u/JaydenSnow11 zebrało się 70 upvote’ów – dość sporo jak na taką małą społeczność. Tytuł stworzonego przez niego posta to: “Riot! Zachowaj wszystkie słodkie skórki dla Ahri i Lux! Syndra nie jest Waszą słodką dziewczynką z anime łasą na pieniądze graczy”.

W dalszej części posta dość trafnie porównano postać między innymi bohaterkami LoL-a.

Syndra nie jest w tym samym stylu, co Lux i Ahri. Tematyka skórek Syndry powinna być taka, jak dla Diany i Lissandry.

Dla porównania Lux, Pani Światłości, niedawno otrzymała jedną mroczną skórkę (Dark Cosmic), a Soraka, Gwiezdne Dziecko, ma je dwie (Reaper i Nightbringer).

Queen of Diamonds Syndra.

Mrok? Tylko w jej lore

Skórki Syndry to:

  • Justicar Syndra – nazywana “żółtą chromą”, neutralna tematyka,
  • Atlantean Syndra – nazywana “niebieską chromą”, mroczna tematyka,
  • Queen of Diamonds Syndra – nazywany “tanim skinem” (kosztował 750 RP), nie spełnił oczekiwań graczy, wygląda dość neutralnie,
  • Star Guardian Syndra – nazywana “mroczną anime kawaii girl”,
  • Snow Day Syndra – śnieżna, pozytywna tematyka,
  • SKT T1 Syndra – skórka e-sportowa (jak i tematyka),
  • Pool Party Syndra – “zabawna”, pozytywna tematyka.

Zostaje więc tylko Atlantean Syndra.

Wszystkie skórki Lissandry (Bloodstone, Blade Queen, Coven, Program) i Diany (Dark Valkyrie, Lunar Goddess, Infernal, Blood Moon, Dark Waters, Dragonslayer) są utrzymane w poważniejszej, “mroczniejszej” tematyce, która odpowiada osobowości bohaterek.

Miejmy nadzieję na to, że Syndra pojawi się w następnej serii skórek Coven lub innej, która wyeksponuje motyw starożytnego zła z jej charakteru.

Pool Party Syndra to najnowszy skin bohaterki. Poprzedni, Star Guardian, został wydany trzy lata temu – we wrześniu 2017 roku. Bohaterka została wydana pod koniec 2012 roku. Posiada łącznie siedem skórek (w tym dwie legacy).