League of Legends r.

Planowane zmiany balansu w patchu 7.18: Nautilus, Pantheon i Janna

Początek trzytygodniowej aktualizacji nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią planowane zmiany balansu poszczególnych bohaterów! Kto dokładnie je dostanie? Na chwilę obecną wiadomo, że będą to Nautilus, Pantheon oraz Janna.

Jak bardzo Riot zamierza wpłynąć na balans wspomnianych bohaterów? Oj, dokładnie nie wiadomo, jednakże Meddler zdążył przytoczyć kilka kwestii, które z pewnością Was zaintrygują.

Nautilus

  • Z pewnością potrzebuje on buffów, jednak na razie nie wiadomo, co zostanie poruszone. Pierwszym krokiem Riotu w tym kierunku jest ocena jego potrzeb.

Pantheon

  • Tutaj sprawy trochę się komplikują. Najprawdopodobniejszą zmianą według Riotu będzie buff na umiejętność ostateczną Piekarza, aczkolwiek równie możliwy ma być nerf na wczesne obrażenia z Q.

Janna

  • Jedynym planem kochanego Riotu względem Janny jest po prostu obserwacja. Ma ona za zadanie sprawdzić, jaki wpływ na bohaterkę ma nerf Coina i Ardent Censera. Dopiero w późniejszej fazie cyklu ma otrzymać umiarkowane zmiany.

Można powiedzieć, że informacje te za wiele nam nie dały, jednakże z pewnością wyniknie z tego coś większego. Miejmy jednak nadzieję, że nic, co zaszkodzi rozgrywce.