League of Legends r.

Znamy piosenkę na Worldsy 2016! Czy to żart/fake?

Mistrzostwa Świata już za 2 dni! Riot prezentuje oficjalną piosenkę związaną z tą okazją. Potwierdziło się - jej autorem jest Zedd!

Zobacz też: muzycznie o Worldsach

Zedd to niemiecki DJ znany z takich piosenek jak Beautiful Now (z Jonem Bellionem: klik!), Break Free (z Arianą Grande: klik!) czy I Want You To Know (z Seleną Gomez: klik!). Teraz będziemy go kojarzyć również z nowym utworem – stworzonym na Mistrzostwa Świata League of Legends 2016! Posłuchajcie!

Zedd – Ignite

Potwierdzone! Riot oficjalnie opublikował! Przeciek okazał się prawdziwy!

Kasahara: Moim zdaniem piosenka jest tragiczna. Sam lubię tego typ muzyki, jak i samego Zedda, jednak nawet jak na ten gatunek i autora jest ona po prostu słaba. Założę się, że gdyby ją włożyć między “przerywniki muzyczne LCS”, które są zwykłymi zapychaczami, to nikt kompletnie by jej nie rozróżnił. Tu nie chodzi o gust czy rodzaj muzyki – nie jestem fanem jakiegokolwiek gatunku – a po prostu o to, że nikt tej “nuty” kompletnie nie zapamięta. Jest nijaka. Oczywiście moja opinia to MOJA OPINIA – nie wiem dlaczego niektórzy mają taki ból pośladków – przecież MOŻECIE mieć kompletnie inną bez ubliżania mi czy portalowi. Czy ja kogokolwiek obraziłem? Nie. Więc dlaczego Wy to robicie? 🙂 Nie bądźmy frustratami, nie zgadzasz się – pisz śmiało – ale nie musisz pisać, że jestem idiotą – ja Ciebie szanuję i tego samego oczekuję. Wracając do tematu – mam nadzieję, że to FAKE i dziś usłyszmy cokolwiek innego. Dodatkowo, jeśli kto pisze “OMG H2P jest nieobiektywne”, to mam dla niego specjalnego mema:

59508245

Człowiek 5 lat robi portal i wszędzie podkreśla, że jest “subiektywny” i taką ma ideę, ponieważ nie widzi sensu w robieniu setnego portalu z tą samą “obiektywną” treścią. To tak samo, jakbyście autorowi disco-polo zarzucili, że nie tworzy muzyki klasycznej o polocie Amadeusza 😀

 

Jak Wam się podoba nowa piosenka? Przebiła legendarne Warriors od Imagine Dragons?