League of Legends r.

Pierwszy “teaser” nowego Mordekaisera!

Na PBE, po cichu, pojawiła się pierwsza rzecz, która pokazuje nam przybliżony wygląd Mordekaisera po reworku!

W nowym patchu na PBE dostaliśmy sporo zmian i nowości, w tym dość kontrowersyjne skiny. Pojawiły się również emotki na nowy split rankingowy. Tutaj możecie zapoznać się z całą ich listą, ale wyglądają one mniej-więcej tak:

 

Nie jest to bohater, którego rozpoznajemy natychmiastowo i biorąc pod uwagę to, że emotki na pierwszy split zawierały Zwycięską Morganę, sporo osób podejrzewało, iż jest to Mistrzowski Zed lub Kha’Zix, a nawet pojawiły się spekulacje, iż jest to jedna ze skórek Galio.

Okazuje się jednak, że jest to coś o wiele lepszego, gdyż to nowy wygląd Mordekaisera! Te emotki zostały wypuszczone wcześniej niż planowano.

“EndlessPillows” potwierdził to na Reddicie, a także na Twitterze.

Czy to znaczy, że niedługo zobaczymy pełen rework? Pewnie zajmie to jeszcze kilka miesięcy, ale wiemy już, że zadecydowany został nowy wygląd Morde.

Właściwie Riot zrobił coś podobnego z reworkiem Morgany, bo jej emotka różnież wyszła znacznie wcześniej niż cała aktualizacja.

Co o tym sądzicie? Zapowiada się dobry rework?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.