League of Legends r.

Piękny fan art “Red Bird Xayah”

Niektóre fan arty mają w sobie zastanawiającą siłę, która sprawia, że trudno od nich oderwać wzrok... Przyjrzyjcie się oczom tej Xayah.

Oto, jak o swoim dziele wypowiada się autor, czyli Nixeu:

Widzę Xayah jako piękną i efektowną istotę. Patrzyłbyś na nią godzinami, gdybyś mógł. Jednak jej szalona szybkość i zabójcza pierzasta fantazja nigdy nie pozwolą ci tego zrobić.

Być może tak jest lepiej, ponieważ Twoje idealne postrzeganie mogłoby zniknąć w jednej chwili, gdybyś uświadomił sobie, że twarz ta jest pełna nienawiści, pogardy i obrzydzenia w irracjonalnym tornadzie zwykłej zemsty jako jedynego sensu życia.

Z tego powodu fascynacja szybko przerodziłaby się w horror przy braku minimalnego uznania dla jakiejkolwiek formy życia. Przekształciłaby się w strach o własną przyszłość, gdyby twoje oczy zostały zalane krwią dzieci i dorosłych, winnych i niewinnych w makabrycznym procesie, który wydaje się nie mieć końca, w którym próba dyskusji zakłada powolną i bolesną śmierć jako karę za odważną próbę zrozumienia przyczyn tej rzezi. Jakby zniewagą było nie zdawać sobie sprawy z bólu, który twój lud zadał tej niebiańskiej istocie.

Red Bird Xayah

Social media autora

Więcej twórczości Nixeu możecie zobaczyć tutaj: