League of Legends r.

Perma CC od Nautilusów

Gdy na mapie spotka się 10 takich samych postaci, potrafią dziać się dziwne rzeczy. Czasem jest to ładny efekt wizualny, lecz bywa, że powstaje zamieszanie i trudno zauważyć co się dzieje. Co stanie się, gdy spotka się 10 Nautilusów? 

Pisaliśmy Wam jak wygląda łańcuch Zagięcia Czasoprzestrzeni (zobaczcie tutaj). W tym przypadku Magowie Run skaczą jakby nigdy nic po mapie. Jednak co się stanie, gdy w jednej grze spotka się 10 Nautilusów? Jak pewnie wielu kojarzy, Nautilusa Internet nie raz nazywał Królem kontroli tłumu. Chyba nikt nie chciałby trafić na sytuacje, gdzie ultimate tego bohatera – Bomba Głębinowa – pojawia się kilkakrotnie w tej samej chwili. Do tego jeszcze kotwice latające w każdą stronę i powtarzający się dźwięk Prądów Morskich.

Nautilusów

Oczywiście powyższa sytuacja nie trafi się w przeciętnej grze. Można ją spotkać w koszmarach osób, które nie cierpią grać na Tytana Głębin, jak również na poniższym filmiku z kanału Vandirila. Zobaczcie sami.

Perma CC od Nautilusów


Wygląda fajnie? Czy być może jednak dzieje się trochę za dużo? Przy okazji wspominania o efektach wizualnych, warto poświęcić chwilkę na inny film, który pokazuje ciekawy efekt połączenia super umiejętności kilku Vel’kozów. Nie chodzi tutaj oczywiście o obrażenia lub świetne taktyki gry. Po prostu miało się to ładnie prezentować.

Co o tym sądzicie? Znacie inne filmy, gdzie połączenie kilku takich samych postaci daje ciekawe efekty? Jakie jest Wasze ulubione połączenie super umiejętności na One for All? Napiszcie o tym w komentarzach. Być może sami próbowaliście coś takiego i efekty były zadziwiające. Lubicie się tak bawić w grze?

Źródło: klik.