League of Legends r.

Świetny 1vs5 pentakill Dariusa w pojedynkę

Wyobrażacie sobie sytuację, w której sami stoicie w bazie przeciwnika i zdobywacie pentakill? czy może widząc drużynę przeciwną biegnącą w Waszą stronę z niesamowitą szybkością uciekacie? Tak... też zacząłbym uciekać. Spójrzcie na Dariusa w filmie, który bardzo szybko pozbył się całej przeciwnej drużyny w pojedynkę i zdobył pentakill w pojedynkę!

Jak widać na poniższym filmiku Darius bardzo efektownie rozprawił się z przeciwnikami. Początkowo oglądając ten film myślałem tylko o tym, jak cholernie mocny może być Darius co kilka sekund leczący się ze swojego [Q] i używającego super umiejętności na kolejnych wrogach.

Nie wiem jak Wam, mi pod koniec filmu szczęka opadła. Darius swoim ultem po prostu powybijał przeciwników jak kaczki. W moim przekonaniu jednak szczęście odegrało też tutaj swoją ważną rolę. Drużyna przeciwna po prostu nie miała w jaki sposób powstrzymać autora całej akcji, dzięki choremu leczeniu z jego umiejętności. Należy zauważyć również, że poziomy między Dariusem, a przeciwnikami różniły się znacznie, bo jedyny Ekko miał 15 poziom i tak niższy od Ręki Noxusu. Mimo wszystko gratuluję autorowi filmu, za to, że wyszło i w dodatku wyglądało spektakularnie, a skin Dunkmaster Darius tylko podkreślił tą spektakularność.

A Wy co sądzicie o tym zagraniu? Po tym filmie sami oceńcie, czy Darius to mocny pick na solo kolejkę. Może macie coś lepszego? Dajcie znać w komentarzach!