League of Legends r.

PBE 9.18 – 28 sierpnia – chromy do skórek Star Guardian

Na PBE trafiły chromy nowych skórek Star Guardian.

Zobacz poprzednie aktualizacje PBE w cyklu 9.18:

Star Guardian Neeko – edycja prestiżowa

Star Guardian Xayah – chromy

 

Star Guardian Rakan – chromy

Star Guardian Zoe – chromy

 

Loot Star Guardian

Dodano pliki lootu SG:

Biografie skórek Star Guardian

Star Guardian Zoe

Zoe była członkinią starożytnej, pierwszej grupy Czarodziejów Gwiazd. Jej serce pożądało nie miłości, a chaosu – przemieniając nowo odkrytą moc w złośliwą ekspresję kosmicznego szaleństwa. Po niezliczonych eonach polowania na wybranka Pierwszej Gwiazdy w końcu dotarła do Valoranu, mając nadzieję na zniszczenie ostatniej generacji Czarodziejów.

Star Guardian Rakan

Wiele lat temu Rakan został pokonany w walce z Zoe, wraz ze swoją ukochaną Xayah. Para została wskrzeszona i obróciła się przeciwko swoim sprzymierzeńcom – stało się to, czego Rakan się obawiał najbardziej. Stara się kupić czas na uderzenie, ma plan, by oczyścić serce Xayah z ciemności… jednak ceną może okazać się oddanie się w ręce zła na zawsze.

Star Guardian Xayah

Wiele lat temu Xayah została pokonana w walce z Zoe, wraz ze swoim ukochanym Rakanem. “Many years ago, Xayah was destroyed in the fight against Zoe, alongside her lover Rakan. Para została wskrzeszona i obróciła się przeciwko swoim sprzymierzeńcom – zmiana, z której Xayah jest prawie że zadowolona. Obwinia Czarodziejów Gwiazd o pozostawienie jej na śmierć i jest do nich nastawiona negatywnie, nawet jeśli wkradają się jakieś wątpliwości…

Star Guardian Neeko

Neeko była członkinią oryginalnej drużyny Czarodziejów Gwiazd Miss Fortune. Z ukrycia obserwowała, jak jej sojusznicy ulegają ciemnym mocom Zoe, podczas gdy ją też uznano za zmarłą. Ujawnia się wśród nowo zgromadzonych Czarodziejów Gwiazd w przeddzień największej walki, szerokooka poszukiwaczka przygód przysięgła, że tym razem nie ucieknie.