League of Legends r.

PBE – 30 sierpnia – splash art Championship Zeda

Na PBE pojawił się splash art do Championship Zeda. Dodatkowo dwoje bohaterów dostało zmianę w swojej historii. Dalsze testowanie nowego Yoricka trwa. 

Na PBE pojawiła się kolejna aktualizacja. Tym razem ukazał się splash art do skina Championship Zed. Pokazano też jak wyglądał on będzie na ekranie ładowania gry. Skin ten będzie kosztował 975 RP.

Nowy splash art – Championship Zed

Championship Zed

Zed_10

Dalsze testowanie nowego Yoricka

Na serwerze trwają kolejne testy nowego Yoricka, w tym dodanego niedawno żartu dla tej postaci.

yorickjoke

yorickjoke

Zmiany historii bohaterów

Elise i Maokai dostali aktualizację swoich historii – pamiętajcie, że klient gry zawiera skrócone formy historii bohaterów.

Elise_OB

Elise:

“Piękno jest również siłą i potrafi uderzać szybciej niż jakikolwiek miecz.”
Elise to zabójczy drapieżnik, który mieszka w zamkniętym, pozbawionym światła pałacu, głęboko w Nieśmiertelnym Bastionie Noxusa. Kiedyś była śmiertelną panią niegdyś potężnego domu, lecz ukąszenie podłego boga pająków przemieniło ją w coś pięknego, nieśmiertelnego i całkowicie nieludzkiego. Aby utrzymać wieczną młodość, Elise żeruje na niewinnych, a mało jest takich, którzy potrafią się oprzeć jej ułudzie.

Maokai_OB

Maokai:

“Wszystko wokół mnie to puste łupiny, bezduszne i pozbawione lęku… ale przywrócę im ich strach.”
Maokai to oszalały, wielki drzewiec, który walczy z nienaturalnymi okropnościami Shadow Isles. Jego losem jest życie w zemście po tym, jak magiczny kataklizm zniszczył jego dom, surviving undeath only through the waters of life infused within his heartwood. Pomimo spokojnej natury ducha, Maokai teraz zaciekle walczy, aby pozbyć się plagi nieumarłych z Shadow Isles i przywrócić swojemu domowi dawne piękno.

Zmiany balansu

Yorick_OB

Yorick

  • Eksperymenty nad paskiem zdrowia Mrocznej Procesji (umiejętność W). Próby przesunięcia paska zdrowia w dół, żeby obniżyć prawdopodobieństwo, że będzie on zasłonięty paskiem zdrowia wrogów.

yorickwhealthbar