League of Legends r.

Patronowie (Eternals): zapowiedź “innych metod pozyskania Patronów” (darmowych)

Więcej przystępnych cenowo (darmowych) możliwości pozyskiwania Patronów? Lubię to!

Czym są Patronowie?

Patronowie zostali wyjaśnieni w poniższym filmiku Riotu z 19 lutego.

W skrócie system Patronów można nazwać “Statystykami+”. Dzięki nim dowiadujemy się, jaki dystans pokonaliśmy na [R] Ahri czy o ile punktów uzdrowiliśmy się na [Q] Dariusa.

Rioter pyta o opinię graczy

Rioter KenAdamsNSA zasugerował dwa zestawy, pytając graczy o to, który zestaw woleliby kupić:

  • 2 wyjątkowych Patronów + 1 zwykły Patron (cena: 475 RP),
  • 3 wyjątkowych Patronów (cena: 600 RP) – obecnie w grze.

Jak na razie przewagę zyskuje druga opcja.

Jaka jest różnica między wyjątkowymi a zwykłymi Patronami? Wyjątkowi pozwalają mierzyć statystyki związane z konkretnymi postaciami (dystans pokonany na [R] Ahri), podczas gdy zwykli mierzą bardziej ogólne statystyki – ilość zabójstw i asyst czy pokonanych epickich stworów.

Zwykły Patron i wyjątkowy Patron

Inne metody pozyskania Patronów

Najpierw wyjaśnijmy jedną rzecz: Patronowie są zawartością, którą będzie można zakupić głównie za RP. Riot nie za bardzo chce udostępniać tą zawartość za Niebieską Esencję.

Rioter KenAdamsNSA zapowiada jednak, że niedługo dowiemy się więcej w sprawie dodatkowych możliwości pozyskania wszystkich Patronów za RP bez wydawania złotówek na walutę gry.

Jak na razie Patronów można pozyskać dzięki Warsztatowi Hextech (odłamki jako nagroda po splicie rankingowym) i przepustce serii (odblokowuje Patronów dla każdego bohatera) – ta jednak pozostaje opcją płatną. Przepustka serii startowej kosztowała 14 750 NE lub 1350 RP.

Ewentualnie można ich kupić w sklepie. Za 600 RP dostajemy trzech wyjątkowych Patronów, a za 225 RP lub 2500 NE – trzech zwykłych Patronów.