League of Legends r.

Otwierajcie teraz Tajemnicze Skrzynie i Skórki!

Wiecie że w tym momencie warto otwierać Tajemnicze Skrzynie i Skórki? Dzięki bonusowi za mistrzostwa MSI mamy... oj, mamy coś ciekawego!

Jeżeli ktoś nie wie o co chodzi z tymi “skrzynkami czy skórkami” to poniżej mała ściągawka.

Są to prezenty które możemy przesyłać naszym znajomym. Riot od czasu, do czasu pozwala użytkownikom na zakup takowych dla siebie (tzn. jakbyśmy my sami dawali sobie gifta). Istnieją dwa gifty:

  • Tajemnicza skórka – 490 RP

W ramach tajemniczego prezentu można przekazać skórki dla bohaterów posiadanych przez znajomych (lub nas samych w tym momencie ~Split) pod warunkiem, że są one warte co najmniej 520 RP i są dostępne w sklepie (skórki totemów nie mogą zostać przekazane w ramach tajemniczego prezentu). Zaliczają się do tego legendarne oraz superskórki! W tajemniczym prezencie mogą się także znaleźć klasyczne skórki, Z WYJĄTKIEM tych za osiągnięcia, z edycji kolekcjonerskiej i z PAX, a także następujących: Zardzewiały Blitzcrank, Wilk w Foczej Skórze, Mistrzowska Riven, Riot Singed i Riot Kayle. Mityczne skórki, które można wykuć przy pomocy klejnotów, nie wypadną z Tajemniczej Skrzyni.

  • Tajemnicza skrzynia – 790 RP

To samo co wyżej, aczkolwiek mamy tutaj zagwarantowane iż skórka będzie warta co najmniej 975 RP

Dlaczego warto w tym momencie kupić i otworzyć taką Skrzynię/Skórkę?

Przytoczę także kilka linijek z newsa o rozgrywkach MSI:

Promocje za pentakille i kradzież Barona powracają na MSI 2018. Jeśli gracz uzyska pentakill lub ukradnie Barona, będziesz mieć podwójną szansę na zdobycie legendarnych i e-sportowych skórek w Tajemniczych przedmiotach do końca danego etapu. Bonus ten kumuluje się z każdą aktywacją aż do 4 razy w jednym etapie! Resetu dokonamy tylko raz, po rundzie wstępnej.

I w tym momencie doszło do maksymalnej kumulacji!

Dlaczego warto otwierać takie skrzynki?

Po pierwsze:

  • 490 RP za skórkę

0 bawienia się z odłamkami czy esencją – aby dostać gwarantowane 3 odłamki skórek musimy wydać aż 675 RP (3x Doskonała Skrzynia). Dodatkowo jeżeli nie chcemy czuć tego “dreszczu” emocji, to możemy wydać 200 RP więcej i cieszyć się skórką o wartą 975 RP lub więcej!

A dlaczego warto teraz? 4x więcej szansy na legendarki… warto! Może wypadnie Wam PROJECT Ashe czy Nightbringer Yasuo