League of Legends r.

Otwarte poczekalnie na PBE!

Nowości! Na PBE weszła aktualizacja, która ma pomóc i usprawnić tworzenie poczekalni oraz zapraszanie znajomych. Od teraz gracze będą mogli dołączać sami do naszej poczekalni!

Trzeba przyznać, że mozolne dodawanie graczy do swojej poczekalni nie jest najprzyjemniejsze. Kiedy masz 4 osoby i szukasz wśród swoich znajomych 5-tej osoby, musisz poświęcić trochę czasu, aby skompletować drużynę. Rito przychodzi z pomocą!

Na PBE jest opcja pozwalająca graczom dołączać do naszej kolejki jeżeli ustawimy, że jest ona otwarta. Możliwość przyłączania do grupy dostają osoby z listy naszych znajomych oraz z naszych klubów. Gracze, którzy tworzą otwartą kolejkę będą mieli podświetlony swój opis na zielono. Po najechaniu na znajomego, będzie można zobaczyć jacy gracze są w poczekalni, dzięki czemu możesz uniknąć gry z ludźmi, których nie lubisz.

Możesz zdecydować czy poczekalnia ma być otwarta czy zamknięta.

Lider grupy, może zdecydować czy grupa przyjmuje wszystkich czy jest tylko dla ograniczonych ludzi. Przełącznik w prawym górnym rogu pozwala łatwo przełączać się miedzy trybami.

 

Dobra zmiana, a może Rito powinno rozwiązać to inaczej? Dajcie znać w komentarzach co myślicie.