League of Legends r.

Ostatnie słowa Gross Gore’a?

Seks afera związana z finałami LCS w Rotterdamie już przycichła, ale sam jej inicjator wciąż odczuwa tego skutki. Gross Gore dosłownie załamał się banem na twitchu, a teraz także umieścił, jak sam stwierdził, swój ostatni film na YouTube.

O samej aferze pisaliśmy już tutaj : KLIK! oraz tutaj : KLIK! Gross Gore otrzymał bana na twitch.tv co sam zainteresowany mocno przeżył i jak sam stwierdził ,,jego życie się skończyło”. Teraz z kolei żegna się również z youtubem.

Gross Gore kończy swoją przygodę w internecie?

Zobaczcie sami filmik :

Już sam tytuł daje wiele do myślenia : ,,Moje ostatnie słowa”. Cóż, chodzi głównie o to, że Gross Gore żegna się również z youtube. Wielokrotnie nazywa siebie ,,niewykształconym idiotą” oraz podkreśla w ostrych słowach, że źle się zachował oraz zniszczył wszystko co miał w swoim życiu.

Ciekawe jest również to co mówi o samym Krepo. Stwierdza, że jest to świetna osoba, kochająca swoją publikę i jest mu wstyd, że mógł mu zniszczyć karierę. Prosi widzów o to aby nikt go nie nazywał pedofilem i by pamiętali, że sam Krepo nie jest niczemu winny.

Przez większość filmiku nic nowego się nie pojawia. Gross Gore opowiada, że nie przeniesie się na inną platformę, że jest zniszczony, a jego kanał na twitch.tv to wszystko co miał w życiu. Czyżby liczył na to, że władze tej witryny zlitują się nad nim i cofną mu bana? Może chce by sam Krepo się za nim wstawił? Oglądając ten filmik miałem takie wrażenie.

Dla Gross Gore’a jest to już koniec, według niego wszystko zostało skończone. Ja mam nadzieję, że pomimo wielu głupich rzeczy, które zrobił wróci jakoś do swojej twórczości, podniesie się na nogi i ułoży sobie życie. Ban na twitchu to nie koniec świata!

Jak Wy oceniacie tą ciągnącą się już dramę? Sam streamer przesadza czy faktycznie spodziewacie się, że zniknie na stałe z internetu?

 

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]