League of Legends r.

Zmiany Ornna! Osłabienie tarcz? Nadchodzące zmiany w 8.12!

Zapowiada się na dobry patch - Riot zamierza zająć się m.in Ornnem, ciekawe co z tego wyjdzie. Dodatkowo także w 8.12 zespół balansujący rzuci okiem na Seju, Tarcze i 2 nowe itemy!
  • Tarcze które otrzymujemy od innych postaci/które dajemy innym postaciom

Riot chce się przyjrzeć Uzdrowieniom/Tarczom które można dać innym graczom. Nie będzie to jednopatchowa rzecz, ale pierwszą zmianę powinniśmy otrzymać już w 8.12! Będzie to zmniejszenie czasu trwania niektórych tarcz, więc w efekcie przeczekanie czasu ich trwania i wyczucie czasu powinny mieć większe znaczenie.

  • Ornn

Brakowało Wam tego, prawda? Riot planuje trochę pracy nad Ornnem. Nie będą to typowe nerfy albo buffy, ale coś w stylu “niech będzie mniej bezpiecznym pickiem kiedy nie wiemy na kogo będzie on grać na linii.”

Co to oznacza? Bardziej klarowne słabości które przeciwnicy mogą wykorzystać i przeniesienie “tej” siły w inne miejsce.

  • Sejuani

Buffy Sejuani nie weszły do 8.11, Riot miał trochę więcej problemów z analizą. Takowe buffy powinny (sic!) znaleźć się w 8.12.

  • Nowe przedmioty AD

Jak pewnie zdążyliście zauważyć, Riot pracuje nad nowymi przedmiotami AD. Wprowadzenie takowych przedmiotów = trochę zabawy w balans, więc coś takiego może zająć trochę czasu. Na szczęście Meddler przekazał nam że 2 nowe itemy (Spear of Shojin i Atma’s Reckoning) powinny się znaleźć w 8.12!