League of Legends r.

Ornn dostanie buffy ★ Wukong otrzyma zmiany ★ Będzie można oglądać LEC w Polsat Games ★ Nowe konto z 50 wygranymi rankedami bez ani jednej porażki!

Stęskniliście się za tarczą Ornna na W? Niestety, szanse na jej powrót są niewielkie. Ale może pojawi się coś w zamian!

★ Ornn dostanie buffy

RiotMapleNectar przynosi dobre wieści graczom Orrna  – w patchu 9.2 otrzyma on buffy, które mają mu pomóc w fazie na linii. Co się zmieni?

  • Bazowe zdrowie: 565,64 → 590
  • Bazowy pancerz: 33,04 → 36

Inny rioter, Squad5lol, zapowiedział, że testowane będą też nieco ciekawsze zmiany (ciekawsze – tj. związane nie tylko z czystymi statystykami) – nieco później w tym cyklu lub w kolejnym, po wydaniu Sylasa. Jeśli pojawi się taka potrzeba, możliwe, że Ornn dostanie większe możliwości obrony lub użyteczności. Nie liczcie jednak na powrót tarczy na W – to raczej mało prawdopodobne.

★ Wukong otrzyma zmiany

Rioter AzuBK powiedział, że został upoważniony do przekazania informacji na temat planowanych zmian Wukonga. Nie będzie w nich jednak uczestniczył.

Jakie to będą zmiany? Na razie nie wiadomo – w niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać dalsze szczegóły. Na pytania o to, czy zachowana będzie jego rola junglera, odpowiedział, że będzie to znaczące. Nie wie, czy Małpi Król będzie sobie radził podobnie na środkowej alei. Na pewno jednak Riot ma go na oku.

★ Będzie można oglądać LEC w Polsat Games

Kanał dostępny online: klik!

★ Nowe konto z 50 wygranymi rankedami bez ani jednej porażki!

Autor: Quarry

Zastanawialiście się, czy kiedykolwiek uda się komuś zdobyć 50 wygranych meczów w grze rankingowej solo/duo bez żadnej porażki?

Użytkownikowi reddita u/SergRic udało się tego dokonać na serwerze rosyjskim – wygrał on 50 rankedów bez ani jednej porażki. Jak sam pisze, grał razem ze swoim znajomym i skończył na 50 wygranych rankedach, zdobywając Srebro 2 (zaczynając od Bronzu 4) i otrzymując co wygraną średnio 27 LP. Ma on challenegerowskie MMR.

Jak można łatwo zauważyć, nowy system rankedów jest bardzo w złym stanie. Osoba, która smurfuje od praktycznie samego dna, nie jest w stanie szybko zdobyć wyższej dywizji.

Link do OP.GG: http://ru.op.gg/summoner/userName=pisarro

★ A na koniec…

Niesamowity fan art! Przed Wami Sultan Swain.

Autor: Brahim Bensehoul

Źródło: https://www.artstation.com/artwork/ba0xKG