r.

One For All jest już dostępne!

Tryb OFA jest już... dostępny?

To już oficjalne: powraca One For All! "Zwiastun" z Yuumi

One For All, czyli OFA 2020

Zagłosuj na bohatera, aby zagrać pięcioma jego kopiami! Jeżeli żadna z postaci nie wygra większością głosów, wybrany zostanie losowy bohater spośród tych, na których zagłosowano.

Tryb One For All został aktywowany dziś ok. godz. 16:30 czasu polskiego.

Zazwyczaj tryby gry były aktywowane w momencie startu wydarzeń, co miało miejsce w godzinach wieczornych. Tym razem One For All wystartował jeszcze przed oficjalnym startem wydarzenia, co według niektórych jest już interpretowane jako zły znak. Przypominamy, że będziemy świadkami prawie jednoczesnego startu wydarzenia Galaktyk (a więc i trybu OFA) i Clasha () w trakcie trwającej na świecie kwarantanny, która w wielu krajach oznacza zwiększone zużycie łącz internetowych i granie do późnej nocy.

Przypominamy również, że drużyna składająca się z samych Yuumi – niewątpliwej bohaterki i królowej tegorocznej edycji OFA – może znajdować się tylko na jednej Yuumi (nie da się użyć [W] na Yuumi, która następnie użyje [W] na innej Yuumi itd.). Możliwe jest tylko ustawienie, w którym cztery Yuumi używają [W] na jednej Yuumi (podobnie jak powyższym memie).

Zobacz także: wyświetlaj się ze statusem offline dla znajomych w LoL-u.

Wydarzenie Galaktyki 2020

Wydarzenie Galaktyki 2020 wystartuje dopiero o godz. 21:00.

OFA - One For All - w kliencie gry

Zmiany w zdobywanych tokenach

Wraz z najnowszym wydarzeniem zmieniono liczbę zdobywanych tokenów. Na prestiżową skórkę będzie trzeba dłużej zapracować.

Tokeny można zbierać również w trybie OFA (punktacja zgodna z ARAM-ową).

Event Galaktyki 2020: zmiany liczby zdobywanych tokenów