League of Legends r.

Ogłoszono sezon testowy klubów na Rosji!

Dwa dni temu na serwerze rosyjskim uruchomiono sezon testowy klubów, dzięki któremu gracze tego regionu będą zdobywać punkty, a następnie nagrody!

O co w ogóle chodzi?

Otóż przed dwoma dniami wystartował tzw. sezon testowy klubów na serwerze rosyjskim. Inicjatywa ta działa na takiej zasadzie, że dany klub rejestruje się na stronie, a następnie jego klubowicze mogą grać ze sobą jak dotychczas, z tym wyjątkiem, że za gry będą otrzymywać punkty, które następnie będzie można wymienić na różne nagrody w zależności od ilość zdobytych punktów.

Jak to działa?

  • Dołączamy do klubu (jeżeli już powstał).
  • Wchodzimy na stronę i rejestrujemy się wraz z klubem.
  • Gramy rozgrywki rankingowe lub zwykłe (5v5) ze swoimi klubowiczami. Ilość osób jest ograniczona do 2, czyli nie można grać solo.
  • Każdy klubowicz otrzymuje punkty indywidualne oraz klubowe, dlatego im większa grupa, tym większa ilość otrzymanych punktów (np. otrzymujemy 20 punktów osobistych i 40 na klub, jeśli gramy w duecie, ale gdy gramy w 5 osób, to zdobywamy 50 punktów osobistych i 250 na klub).
  • Zdobywamy nagrody (skrzynki i klucze) w oparciu o ilość zdobytych punktów przez nasz klub (musimy posiadać 1000 punktów osobistych, aby się kwalifikować). Otrzymujemy nagrody na 2 różne sposoby:
    • Opierając się na poszczególnych etapach klubu (np. każdy klubowicz otrzymuje skrzynkę/klucz za zdobycie 5000 punktów klubowych).
    • Otrzymujemy nagrody na podstawie miejsca naszego klubu w drabince klubów (np. każdy klubowicz, który skończył na drabince, otrzymuje 10 skrzynek i 10 kluczy)

Brzmi całkiem nieźle nieprawdaż? Dlatego jeżeli Ty i Twoi znajomi posiadacie konta na Rosji, to zakładajcie klub i rejestrujcie się na stronie, aby zacząć zdobywać punkty.

Link do strony z rejestracją znajdziecie pod tym linkiem:

Klik!

Teraz wystarczy jedynie, żeby wprowadzili takowy sezon na EUNE! Trzymajmy kciuki, aby szybko nastąpił ten moment.