League of Legends r.

Ogłoszenie terminu i lokalizacji MSI 2020 przesunięte ze względu na koronawirusa

Choć fani czekają z niecierpliwością na termin MSI, Riot wydał oświadczenie ostudzające entuzjazm graczy.

John Needham, odpowiadający za e-sport Riot Games, wydał oświadczenie związane z MSI 2020:

Wiemy, że wielu z was czeka na szczegóły związane z Mid-Season Invitational 2020 – i my również chcemy się nimi podzielić. Jednakże, jako że poszczególne kraje zmagają się z wirusem COVID-19 (aka koronawirusem), musieliśmy dostosować do tego nasze plany i odsunąć ogłoszenie terminu i lokalizacji MSI 2020. Mimo że pozostajemy zaangażowani w przygotowanie eventu, zdrowie i bezpieczeństwo graczy i fanów znajdują się dla nas na pierwszym miejscu, dopiero na drugim – integralność wydarzenia.

Mid-Season Invitational to pokaz najlepszych drużyn w naszym sporcie, a naszym celem jest odpowiedzenie na wasze oczekiwania globalnym, inkluzywnym turniejem, w którym biorą udział wszystkie nasze ligi. Chcemy podziękować naszym fanom, drużynom, partnerom i graczom za cierpliwość, podczas gdy będziemy planować wydarzenie. Udostępnimy istotne informacje tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.

Oznacza to, że ze względu na koronawirusa musimy nieco dłużej poczekać na poznanie terminu i lokalizacji tegorocznego MSI.