League of Legends r.

Oficjalny fanklub K/DA. Jaką rolę w zespole pełnią poszczególne bohaterki?

Powstał oficjalny fanklub K/DA, w którym możemy śledzić losy członkiń zespołu.

Członkinie K/DA

Na stronie fanklubu przedstawiono oficjalne opisy bohaterek należących do K/DA.

Seraphine

Najnowszym członkiem K/DA jest Seraphine, energiczna młoda producentka i piosenkopisarka. Muzyka to jej sposób na komunikowanie się z innymi i z sobą samą – u boku K/DA zamierza wznieść się na nowe wyżyny. Żarliwa i otwarta Seraphine marzy, by świat zjednoczył się dzięki jej sztuce.

Ahri

Ahri to liderka, założycielka i główna wokalistka K/DA, która wkracza na scenę z urokiem i pewnością siebie. Jest pełnym spokoju centrum grupy, ceni sobie autentyczną autoekspresję i zachęca do niej cały zespół. Ahri z dumą odkrywa nowe talenty i formuje je, by osiągnęły pełny potencjał.

Akali

Akali jest główną raperką grupy, uwielbiającą punkowy styl uliczny z zuchwałą, niebezpieczną nutą. Ciągle trzyma cały zespół w niepewności – i najbardziej ceni swoją kreatywną niezależność. Akali zawsze kręcą nowe projekty i jeśli chodzi o jej sztukę, jest bezkompromisowa.

Evelynn

Evelynn to główna wokalistka K/DA, której osobowość sceniczna wręcz hipnotyzuje. Nigdy nie pozostaje w cieniu i ubóstwia reakcje tłumu na swój po mistrzowsku wypracowany wizerunek. Jako współzałożycielka K/DA razem z Ahri i Evelynn nakłania grupę do podejmowania najbardziej emocjonującego ryzyka twórczego.

Kai’Sa

Kai’Sa to główna tancerka i choreografka zespołu, która nieprzerwanie dąży do perfekcji. Jej intensywne, bezgłośne skupienie pcha zespół do przodu za pomocą niesamowitych koncepcji i skrupulatnej dbałości o szczegóły. Kai’Sa ma kosmopolityczne podejście do życia i znajduje inspirację w każdym zakątku świata.

Gdzie śledzić K/DA?

Seraphine:

K/DA:

Gdzie znaleźć fanklub K/DA?

https://eune.leagueoflegends.com/pl-pl/event/kda-official-fan-club/