League of Legends r.

[Oficjalnie] Kai’Sa – umiejętności w grze

Czas na oficjalne ujawnienie nowej postaci, czyli Kai'Sy! Mamy spolszczone nazwy oraz filmy z umiejętnościami! Zapowiada się świetna postać!

Wcześniejsze newsy o Kai’Sie:


Kai’Sa w grze


Pasyw: Druga Skóra

Żrące Rany:
Podstawowe ataki Kai’Sy oznaczają wrogów Plazmą, zadając zwiększające się dodatkowe obrażenia magiczne. Po kilku atakach z rzędu Plazma rozrywa cel, zadając obrażenia eksplozywne zależne od jego brakującego zdrowia.
Efekty unieruchamiające rzucane przez pobliskich sojuszników nakładają ładunki Plazmy.

Żywa Broń:
Symbiotyczny strój Kai’Sy przystosowuje się do wybranego przez nią stylu atakowania, w wyniku czego jej umiejętności ewoluują w zależności od stałych statystyk, pochodzących z przedmiotów ze sklepu i poziomu doświadczenia.

Q: Icathiański Deszcz

Kai’Sa wystrzeliwuje chmarę pocisków, które po równo trafiają pobliskich wrogów, a każde dodatkowe trafienie tego samego celu zadaje trochę mniejsze obrażenia. Efekty unieruchamiające rzucane przez pobliskich sojuszników nakładają ładunki Plazmy.

Żywa Broń:
Jeżeli Kai’Sa posiada wystarczająco dużo dodatkowych obrażeń od ataku, Icathiański Deszcz wystrzeliwuje znacznie więcej pocisków.

W: Szperacz Pustki

Kai’Sa wystrzeliwuje promień energii z Pustki, który ujawnia pierwszego trafionego wroga, zadaje obrażenia magiczne i nakłada ładunki Plazmy.

Żywa Broń:
Jeżeli Kai’Sa posiada wystarczająco dużo dodatkowej mocy umiejętności, Szperacz Pustki zadaje więcej obrażeń, a jego czas odnowienia jest częściowo skracany przy trafieniu bohatera.

E: Superdoładowanie

Kai’Sa się doładowuje, co chwilowo zwiększa jej prędkość ruchu, ale odbiera możliwość atakowania. Po doładowaniu się Kai’Sa wyciąga większą broń, zwiększając swoją prędkość ataku na kilka sekund.
Ataki podstawowe skracają czas odnowienia Superdoładowania.

Żywa Broń:
Jeżeli Kai’Sa posiada wystarczająco dużo dodatkowej prędkości ataku, Superdoładowanie zapewnia jej chwilową prawdziwą niewidzialność, kiedy się doładowuje.

R: Instynkt Zabójcy

Kai’Sa doskakuje z ogromną prędkością, pokonując daleki dystans do miejsca obok wrogiego bohatera oznaczonego Plazmą oraz otrzymuje chwilową tarczę pochłaniającą obrażenia.


GRA JAKO KAI’SA

Grając Kai’Są jesteście zagrożeniem, które nigdy nie jest zbyt daleko. Polujecie na niedoszłych zabójców i wskakujecie prosto w największe niebezpieczeństwa, by wyjść z nich jako jedyni ocalali. Śledźcie i oznaczajcie wrogów za pomocą Szperacza Pustki, a potem użyjcie swojej superumiejętności i bezlitosnego Icathiańskiego Deszczu, by dokonać szybkiego zabójstwa. Jeżeli jakimś cudem uda im się przeżyć pierwsze natarcie, Superdoładowanie pomoże wam utrzymać się blisko przeciwników i błyskawicznie ich zlikwidować.

W walkach drużynowych uderzajcie z niesamowitą prędkością dzięki Instynktowi Zabójcy, umieszczając Kai’Sę w dogodnej pozycji do ominięcia efektów kontroli tłumu i obrońców, którzy mogliby zablokować wasze strzały. Ten prowadzący z tyłu, do którego nikt nie może się przedostać? Dla Kai’Sy nie jest to problem, ale kiedy już go dopadniecie, musicie być gotowi na wywalczenie sobie drogi powrotnej.


PORADY

  • Wypatrujcie wrogów poruszających się samotnie, ale miejcie również oczy szeroko otwarte na sojuszników, którzy są już w walce — jeżeli mogą unieruchomić wroga i oznaczyć go Plazmą, Instynkt Zabójcy jest darmową przepustką do szybkiego zabójstwa.
  • Żywa Broń zmienia zakupione przedmioty kluczowe w poważne skoki mocy, więc nie wahajcie się walczyć. Przystosowania Kai’Sy sprawdzają się najlepiej, gdy powrócicie do bazy, a tuż po tym udacie się na wypad — w końcu wyewoluowaliście te nowe zabójcze usprawnienia z Pustki, by farmić bohaterów, a nie stwory.
  • Choć Icathiański Deszcz może zniszczyć wroga, który jest dostatecznie odizolowany, by otrzymać pełne obrażenia od salwy pocisków, Kai’Sa jest najbardziej zabójcza, kiedy robi dobry użytek ze swoich ataków podstawowych. Jej umiejętność bierna sprawia, że każdy z nich uderza z dodatkową siłą, a bezustanne nacieranie drastycznie skróci czas odnowienia Superdoładowania, żebyście cały czas mogli zmieniać pozycję.

Kai’Sa przybędzie na PBE jeszcze dzisiaj późnym wieczorem – wyczekujcie przeliczników, bo te mogą okazać się niesamowicie przegięte!