League of Legends r.

To już oficjalne: powraca One For All! “Zwiastun” z Yuumi

Wkrótce™.

Wraca OFA

Odpowiedzialny za tryby gry w League of Legends rioter All Random All Lowbo poinformował o powrocie OFA. Do swojej wypowiedzi dołożył coś na kształt “zwiastunu” z Yuumi i tego, jak działałby bohaterka. Magiczna Kotka zdaje się największą atrakcją dla graczy na nadchodzącym OFA: w szczególności dzięki możliwości “przemiany” w super-mecha za sprawą zdolności afkowania przyczepiania się na [W].

Spekulowano o możliwości przyczepienia się Yuumi do Yuumi do Yuumi do Yuumi – pokazany przez riotera klip prezentuje jedynie “klasyczne” doczepianie się wszystkich Yuumi do jednej Yuumi. Na tę pierwszą interakcję musimy poczekać do czasu, aż nagra to Vandiril. O ile będzie w ogóle możliwa…

Na pytanie, kiedy dokładnie powróci OFA, rioter Geoff Marsi użył sztandarowej odpowiedzi Riotu: “Wkrótce™“. Możemy przypuszczać, że OFA powróci wraz z następnym wydarzeniem, którego powinniśmy się spodziewać bliżej patcha 10.6 lub 10.7 (czyli od połowy marca 2020 roku).

Sprecyzowano, że nadchodzące OFA będzie “klasyczną wersją tego trybu”.

yuumi ofa meme

W trybie OFA drużyna głosuje nad tym, jaką postacią zagra każdy członek drużyny. W fazie wyboru bohatera picki zamieniają się na procent szans do wylosowania danej postaci.