League of Legends r.

Toyz (częściowo) wypełnia obietnicę: w samych kąpielówkach przebiega główną ulicę Tajpeju

"Jeżeli G2 Esports zwycięży w półfinałach, przebiegnę się nago ulicami Tajpeju" - powiedział Toyz na jednym z ostatnich streamów.

Aktualizacja – 5 listopada 2019 r.

Poprzedni tytuł: “Obiecał przebiec się nago ulicą w centrum stolicy, teraz nie wywiązuje się z umowy”.

Ze względu na prawo panujące w Chinach oraz regulamin Twitcha, mężczyzna nie mógł przebiec się zupełnie nago. Toyz postanowił zakleić sobie sutki taśmą klejącą oraz założyć kąpielówki. Cóż, przynajmniej wypełnił obietnicę.

Poniżej oryginalna treść artykułu.


Toyz au naturel

Toyz jest trenerem zespołu e-sportowego G-Rex. W sezonie drugim grał jako mid laner w barwach Taipei Assassins (TPA). Mężczyzna regularnie streamuje na Twitchu.

Podczas jednego ze swoich streamów przyznał, że jeżeli G2 Esports wygra z SK Telecom T1 w półfinałach na Worlds 2019, przebiegnie się nago jedną z ulic Tajpeju.

Aby nie być gołosłownym, Toyz wyznał, że jogging w adamowym stroju odbędzie na ulicy Civic Boulevard. Jest to najbardziej ruchliwa ulica Tajpeju, stolicy Tajwanu. Tą cztero- lub sześciopasmową ulicą przejeżdżają pojazdy najróżniejszych ludzi, prezentując skrajne warstwy społeczne wielkiego miasta: od ulicznych żebraków po biznesmenów wiezionych pod sam próg wieżowców ulokowanych w okolicy. Toyz mógłby pomachać ręką w kierunku głównej stacji kolejowej, do której codziennie podjeżdżają setki taksówek – na Civic Boulevard życie trwa przez całą dobę.

Aby zachować kopię tej wypowiedzi dla potomnych, kanał na YT pod nazwą 飯後澡 wrzucił fragment streama z wyznaniem Toyza.

Toyz postanowił się jednak powykręcać z obietnicy w jednym z postów na swoim fanpage’u…

Chociaż powiedziałem, że przebiegnę się nago, ? czy napisałem dokładnie kiedy? Czy było to napisane czarno na białym?✌️?✌️

Jeżeli Toyz nie widział powyższego klipu, miejmy nadzieję, że czyta chociaż How2Play. Tu wszystko jest napisane czarno na białym.

Nie bądźmy gołosłowni

Maxim to niemiecki caster League of Legends. Ostatnio mogliście o nim usłyszeć przy okazji przegranego zakładu, w związku z którym musiał nagrać opis patcha 9.11 na golasa. Wszystko dlatego, że zbyt szybko założył zwycięstwo Invictus Gaming nad Team Liquid podczas MSI 2019.

Tegoroczne Mistrzostwa Świata również nie były tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać. W półfinałowym starciu FunPlus Phoenix z Invictus Gaming, zeszłorocznymi mistrzami świata, wygrał ten pierwszy zespół. W drugim starciu G2 Esports triumfowało nad jak SK Telecom T1 (obecnie T1). Wybory są tak nieoczywiste i zaskakujące, że perfekcyjne Pick’em – zabawę z obstawianiem zwycięzców kolejnych meczów – mają tylko trzy osoby. Kto wygra w finałach – FPX czy G2?

Uważajcie na to, o co się zakładacie. Przeanalizujcie wszystkie silne i słabe strony obydwu drużyn – niezależnie od tego, czy walczycie o pieniądze, czy coś dużo cenniejszego – swój honor.

Maxim ostatnio zagrał w League na milkshake’ach. Jeśli nie widzieliście jeszcze tego klipu – serdecznie polecam.