League of Legends r.

O nowych skinach dla Zyry i Xina!

Witajcie, przywoływacze! W tym artykule razem z Thornym chciałbym wyrazić przemyślenia dotyczące dwóch nowych skinów, które zawitają na Polach Sprawiedliwości już niedługo!

Sorceress Zyra oraz Dragonslayer Xin! Ledwo co Liga dostała nową serię Blood Moon, a teraz Riot podsycił cały event dwiema pięknymi skórkami!

Dlaczego tym razem są to tylko dwa skiny? Jak prezentują się w pełnej okazałości? Jaka może być ich cena? A może są zapowiedzią nadejścia czegoś większego? Zapraszam do wspólnych przemyśleń!

Na początek może najczęściej zadawane pytanie:

“CZY TE SKINY TO LEGENDARKI?”

Moim zdaniem bardzo możliwe, po pierwsze dlatego, że są wydane tylko i wyłącznie dwie skórki, a po drugie – obie prezentują się naprawdę doskonale i nie widzę przeszkód, by ich koszt wyniósł zakładane 1820 RP.

Mówiłem coś o wyglądzie…

…oczywiście, dlatego teraz przedstawiam Wam nowe odsłony obydwu bohaterów w pełnej okazałości!

Dragon Sorceress Zyra

Jako pierwsze powiem “O kurwa”, a jako drugie – taka Zajra po prostu MUSI kosztować 1820 RP! Wszystko ma zrobione niezwykle dobrze. Jej roślinki na Q, dźwięki umiejętności, dźwięki cytatów postaci, sadzonki w formie wodnych kul i piękna umiejętność specjalna, po prostu niesamowite!

Mam nadzieję, że Thorny po obejrzeniu tego nie dostał zawału od przypływu adrenaliny…

Dragonslayer Xin Zhao

Siepacz nie jest tak dobry jak poprzedniczka, jednakże nadal pozostaje bardzo dobrze zrobionym skinem. Ognisty motyw, cięższa zbroja oraz fajny recall dają poczucie, hmm…

WOJNY, KOKSU I ZNISZCZENIA!

(Ang3L wraca do normalności)

 Myślę, że tą skórkę pokochają wszyscy lubujący się w motywie ognia!

(…ognia, a nie PROJECT Yasuo…)

Jako cenę w tym wypadku obstawiałbym 1350 RP!

Na zakończenie dodam tylko, że niektórzy redaktorzy potrafią odmawiać sobie snu w dni powszednie, po to, aby wyczekiwać właśnie takich prezentacji! 

Warto!

Jak się Wam podobają obydwa skiny? Czy podzielacie moje zdanie na temat ich ceny? Czy według Was te skórki mają prawo zwiastować na przykład nowego bohatera? Czy artykuł był pomocny? No i oczywiście na którego skina rzucilibyście się najpierw? Zapraszam do odpowiadania i wypowiadania własnych opinii w komentarzach!