r.

Nowy pasyw dla Talona?

Czy Riot zamierza zmienić pasyw u Talona? Kiedy ma się nim zająć i jak dokładnie ma on działać?

Na temat Talona wypowiedział się jeden z pracowników Riotu, który stwierdził, że w najbliższym czasie zmiana nie została zaplanowana, jednakże nie ulega wykluczeniu z listy rzeczy, które Riot pragnie jeszcze doszlifować w bohaterach Ligi.

Zaciekawieni gracze chcą dowiedzieć się, czy pasyw Talona stanie się bardziej znaczący dla rozgrywki. Przypomnijmy, że od jego ostatniego nerfa, postać ta nie otrzymała żadnej modernizacji.

Pracownik Riotu zgodził się z opinią, że obecny pasyw jest mało ciekawy i satysfakcjonujący dla graczy. Inny przedstawiciel firmy Riot Games opowiadał się jednak za tym, by zostawić buffa na podstawowe ataki (które obecnie przedstawiają się następująco: Talon.Lito ataki podstawowe Talona zadają 10% więcej obrażeń celom, które są spowolnione, ogłuszone, unieruchomione lub przygwożdżone). Jedyne, co zaproponował, to zwiększenie satysfakcji z biernej umiejętności. Aktualnie Talon posiada tylko jeden czar wyzwalający ten pasyw natychmiastowo przy walce w zwarciu (chodzi oczywiście o jego [E] Talon.Po_Gardle), oczywiście oprócz tego posiada [W], jednak te jest umiejętnością dystansową. Najwyraźniej w jego mniemaniu miałaby ulec zmianie większa mobilność nakładania biernej umiejętności. Prawdopodobnie może chodzić także o to, by w sugerowanych przedmiotach nie pojawiały się te na szybkość ataku.

Waszym zdaniem zmiana u Talona może wyjść mu na dobre?

Źródło: surrenderat20