League of Legends r.

Nowy bohater zabije którąś z postaci?!

Gracze tworzą wiele teorii odnośnie kolejnego championa w League of Legends, a część z nich ma sporą szansę okazać się prawdą. Jakie zmiany w lore być może wprowadzi nowy bohater?

Jak już większość z Was wie, kolejna postać jest obecnie „pod kluczem”. Sądząc po grafice, jak i kilku nieoficjalnych informacjach od Rioterów, jest on więźniem w Demacii (na co wskazuje również wygląd pomieszczenia).

Najprawdopodobniej postać ta ucieknie ze swojego więzienia, a dzięki Rioterowi WAAARGHbobo dowiedzieliśmy się, iż w Demacii dojdzie niebawem do ogromnych zmian.

Niektórzy uważają, że ta informacja odnosi się bardziej do nadchodzącej aktualizacji Kayle i Morgany, aczkolwiek ich rework pojawi się najprawdopodobniej dopiero w Lutym, gdyż zapowiadano dostarczenie nowych informacji odnośnie postępu prac dopiero w następnym roku.

Więc, wracając do nowej postaci, czym może być to wydarzenie, które ma wstrząsnąć Demacią? Czyżby jakaś ważna postać w lore League of Legends miała zginąć? Śmierć jakiego championa byłaby istotna dla zmian tego regionu? Niewątpliwie chodziłoby o Jarvana IV, ale Riot raczej nie planuje uśmiercać grywalnych postaci, chyba że miałyby one wrócić, tak jak to było w przypadku Gangplanka. W tym wypadku, jaki bohater, którego nie ma w grze, ale jest istotny w uniwersum, miałby zginąć?

To musi być obecny król Demacii, Jarvan III.

Następna postać jest silna i stać byłoby ją na takie posunięcie (normalny więzień raczej nie ma na sobie takich masywnych łańcuchów). Niewątpliwie w przeszłości spowodował on ogromne szkody w tym regionie, skoro teraz jest tam więźniem, ale takie szczegóły poznamy raczej wraz z jego wyjściem oraz wydarzeniem z tym związanym.

Ewentualnie ogromne zmiany mogą być powiązane z Runami, które Ryze ukrywa w Demacii, bo wiemy, że te powodują ogromne szkody, kiedy wpadną w niepowołane ręce. Jednakże pierwsza teoria, przynajmniej moim zdaniem, ma więcej sensu.

Co sądzicie o takiej możliwości? Według mnie event wprowadzający zmiany w Demacii byłby czymś ciekawym, zresztą wtedy Jarvan IV zostałby królem, więc może dostałby z tej okazji jakąś tematyczną skórkę albo aktualizację kwestii głosowych…?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.