r.

Tamm, King of the Rivers! Nowy Bohater? Rework GP?

Na Chińskiej stronie League of Legends pojawił się tajemniczy film

  • Ciekawa sprawa. Riot wykasował szybko film ze swojej witryny, ale na szczęście wiele osób zrobiło upload video.
  • Przypominamy, że film może mieć związek z tajemniczym śmiechem na rzece, który pojawił się na serwerze PBE – 1 Czerwca – Click! W filmie podobny śmiech słychać w 35 sekundzie.
  • W filmie prawdopodobnie jest mowa o Twisted Fate oraz Evelynn
  • 1:53 widzimy kraba z rzeki trzymającego kartkę z opowieścią
  • Ciekawostka. Poprzedni opis aktualizacji 5.11 zawierał poniższy wpis, który ma prawdopodobnie związek z nowym bohaterem “To ogólnie podsumowuje zawartość tego patcha. Dla tych, którzy mają problemy z radzeniem sobie podczas meczów League, staramy się wyciągać pomocną dłoń. To powiedziawszy, jeżeli standardowe sposoby nie działają, uważajcie, do kogo zwracacie się o pomoc. Jest wiele rzeczy, które mogą wykorzystać waszą desperację. Jeżeli jesteście przygnębieni, to jesteście sami – jeżeli się śmiejecie, to cały świat śmieje się z wami. A przynajmniej tak mówią.Rany, to było dziwne”
  • Akcja filmu dzieje się w w Bilgewater – Click! Bilgewater – portowe miasto-państwo znajdujące się na Wyspie Blue Flame przy południowo-wschodnim wybrzeżu Valoranu. Zostało oficjalne odkryte 19 września -129 roku CLE. Na Bilgewater nie liczył się wygląd, ważne było to kim jesteś. Najbardziej znanym piratem w Bilgewater jest GangplankSquareGangplank. ,który nieustannie sprzecza się o politykę portu wraz z MissFortuneSquareMiss Fortune wspaniałą łowczynią nagród.