r.

Co nowego w sklepie Blizzarda?

Co wyjątkowego przygotował Blizzard z okazji nadchodzącego Gamescomu? Przekonajcie się sami!

Możemy spokojnie założyć, że targi Gamescom 2015 będą niesamowite! Jeśli z niecierpliwością oczekujecie na tegoroczną edycję imprezy i zamierzacie się udać do Kolonii, macie niepowtarzalną szansę na pokazanie światu swojej pasji do naszych gier, zaopatrując się w unikatowe gadżety w sklepie Blizzarda na Gamescomie.

Uczestnicy imprezy mogą zaglądać do sklepiku Blizzarda (mieszczącego się w hali 5.1) w godzinach otwarcia targów (strona w j. angielskim) od 5 sierpnia (środa) do 9 sierpnia (niedziela). W tym roku mamy dla Was zupełnie nowy asortyment gadżetów, m.in. kilka unikatów, a także przedmioty, które znajdą się w sprzedaży po raz pierwszy! Nasze zapasy będą jednak ograniczone, więc jeśli znajdziecie coś, co się Wam podoba, nie wahajcie się zbyt długo!

Możecie również rzucić okiem na niektóre spośród artykułów, jakie będziemy oferować do nabycia w czasie targów Gamescom, na okolicznościowej stronie sklepu z ekwipunkiem Blizzarda.

1I0V1MNY369R1438264903153

Jeżeli wydacie 50 euro, otrzymacie dodatkowo niezwykłą torbę, w której będziecie mogli nosić swoje zakupy!

6U1HBRCHS6CQ1438263189826 WVVE1N18IO5N1438263190033

Jeśli nie wybieracie się na Gamescom, ale chcielibyście zaopatrzyć się w nowe łupy w naszym sklepie internetowym, mamy coś właśnie dla Was! W dniach od 5 do 17 sierpnia obowiązywać będzie oferta specjalna, w ramach której zapewnimy darmową przesyłkę na cały świat dla wszystkich zamówień o wartości co najmniej 50 USD.

Trzymajcie rękę na pulsie i śledźcie najnowsze wieści o poczynaniach Blizzarda na targach Gamescom na stronie www.blizzgc.com.