League of Legends r.

Nowe skrzynki Hextech – Project

Jak dobrze wiecie, w następnym uaktualnieniu gry zobaczymy nowe skórki Project dla Ashe, Katariny oraz Ekko. W związku z tym pojawiły się nowe elementy Warsztatu Hextech.

Zobacz też: jak działają nowe skrzynki?

W zeszłym roku podczas First Strike (czyli pierwszego tygodnia po wydaniu skórek) po odblokowaniu skinów Project otrzymywaliście ekskluzywne karty w ekranie ładowania. W tym roku postanowiono rozwiązać to nieco inaczej – podczas First Strike uruchomiony zostanie nowy proces zdobywania ekskluzywnych kart w ekranie ładowania (mowa tu o tych z ramkami Project).

Limitowane czasowo materiały!

W Warsztacie Hextech pojawią się nowe materiały podczas First Strike:

  • Project Core

image

  • Blueprint

image (1)

Znajdują się one w nowych caches, które możesz odblokować za pomocą PZ oraz RP. Wyglądają podobnie do zwykłych skrzynek, jednak nie potrzebują kluczy.

Wróćmy jednak do nowych materiałów. Co nam dają? Otóż, Project Core łączymy z Blueprint, aby odblokować różne rodzaje łupów (nie znamy jeszcze szczegółów, najpewniej będą to nie tylko wymienione wyżej materiały, ale również inne elementy – czyżby odłamki ikon?). Ponadto, niektóre Blueprints pozwalają wycraftować ikony First Strike dla Project Ashe, Project Ekko i Project Katariny, których z kolei będziesz potrzebować, aby odblokować ich ekskluzywne karty w ekranie ładowania.

Nowe caches

image (2)

Jak wspominałam, w caches (możliwych do odblokowania za RP i PZ) znajdują się różne rodzaje materiałów konieczne do wycraftowania ikon Project i ekskluzywnych kart w ekranie ładowania. Ponadto, przez 6 dni trwania First Strike każdego dnia będzie mógł wypaść z nich 1 Gemstone, ale tylko jeśli zakupicie je w zestawie 5 lub 10 caches. Zatem po 6 dniach trwania First Strike będziecie mogli mieć 6 Gemstone’ów (do odblokowania skórek Hextech potrzebujecie ich 10 – musicie więc wydropić pozostałe 4 już normalnie).

event_1 event_2 event_3

Nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone, jednak możliwe, że poszczególne kolory skrzynek odpowiadają za to, co w nich znajdziecie, może w ten sposób będziecie mogli wybrać, do jakiej postaci ikonkę i kartę ładowania chcecie zdobyć.

Jak na razie, na PBE (klik!) pojawiły się tylko pliki nowych elementów Warsztatu Hextech, najpewniej dopiero dziś wieczorem poznamy ich sposób działania:

chest_15 chest_16

chest_17 chest_18

material_20

Pojawiły się także pliki dla poprzednich skórek Project, być może będące pewnego rodzaju odłamkami, które wypadną z caches:

material_21 material_22 material_23

material_24 material_25 material_29

Pojawiły się także nowe pliki dźwiękowe, które będą towarzyszyć otwieraniu nowych caches:

  • Loot_Project_Big_Box_In
  • Loot_Project_Big_Box_Out
  • Loot_Project_Box_In
  • Loot_Project_Box_Loop
  • Loot_Project_Box_Out

Co sądzicie o nowym pomyśle Riotu? W zeszłym roku ekskluzywne ramki były za darmo, w tym roku – musimy wydawać na nie dodatkowe RP/PZ. A że nie znamy jeszcze dokładnych ilości potrzebnych PZ, może się okazać, że po prostu nie obejdzie się bez kupowania RP. Chyba trochę Riot przesadza z tym skokiem na kasę…

[latest_posts category=”leagueoflegends” count=”9″]

Źródło: klik!