League of Legends r.

Nowe skórki zapowiedziane! Star Guardian Ahri i Dark Star Yasuo!

Fani z niecierpliwością oczekują nowych skórek. Ogromną popularnością cieszy się seria Czarodziejek Gwiazd, jak i jej mroczna wersja. Kto w tym roku je otrzyma?

Riot Katey, czyli szefowa działu zajmującego się skórkami w grze League of Legends, zapowiedziała, że już wkrótce Ahri otrzyma coś specjalnego. Powiedziała też, że projektantem jej skórki jest Duy Nguyen, czyli ten sam artysta, który stworzył Star Guardian Jinx. Zresztą, spójrzcie sami!

Star Guardian Ahri

Powyższy tweet nie wyjaśnia, że to właśnie Ahri otrzyma skina z serii Czarodziejek Gwiazd. Być może chodziło o coś zupełnie innego… – niekoniecznie! Rzućcie okiem na kolejny post, który przedstawia następującą treść:

Burning Bright? Właśnie tak nazywa się oficjalny teledysk Riotu, który został wypuszczony w dniu wydania całego motywu. Teraz możemy być już pewni, że w tym roku skórkę Star Guardian otrzyma Ahri! Kto jeszcze może na nią liczyć?


Dark Star Yasuo

Jak widzicie w tytule, nowej skórki doczekał się również Yasuo. Jest to nieco inne wydanie – sprzeczne do tej pory skórki zostaną opublikowane w tej samej aktualizacji PBE? Spójrzcie, co napisała Riot Ve1vet – koleżanka Katey z tego samego oddziału:

Chwila… Pierwszy tekst nawiązuje do tej wypowiadanej przez niego kwestii w podstawowej skórce. Co widzimy dalej? Ciemność… Gwiazda jest nasza. Moje ostrze jest takie, jak nigdy dotąd. Czy szykuje się kolejna legendarna skórka z motywem Mrocznej Gwiazdy?

Co o tym sądzicie? Koniecznie wyraźcie swoje zdanie w komentarzach!