League of Legends r.

Nowe skiny dla Evelynn, Akali i… Ahri?!

Kai'Sa nie będzie jedyną postacią, która niedługo otrzyma skórkę Popstar!

Jeśli nie wiecie, o co chodzi ze skinem do Kai’Sy, to za kilka tygodni, po evencie na mistrzowsta oraz Opowieści z Rift, będzie “afterparty”, podczas którego wyjdzie skórka “Kai’Sa Gwiazda Popu”. Więcej szczegółów możecie poznać w tym artykule.

Co ciekawe, niedawno na mediach społecznościowych pojawiła się grafika, będąca najprawdopodobniej splashartem Popstar Kai’Sy.

Teraz wiemy, że jest ona oficjalna, bo zobaczyć można ją również w kliencie: 

(Jej tło jest oficjalnie zamazane, żeby reszta była “niespodzianką”, ale i tak przecieki miały już miejsce, więc…)

Jak widać, obok niej pojawiają się trzy inne postacie kobiece, co więcej, na innych grafikach to one są w centrum uwagi!

Są to Akali, Evelynn oraz Ahri!(niestety, nigdzie nie ma tych grafik w większej rozdzielczości)

W takim razie jest to już oficjalne, dostaniemy nowe Gwiazdy Popu. Pozostaje tylko kwestia Ahri, bo przecież ta już ma takową skórkę. Niektórzy twierdzą, że ten skin dostanie rework wizualny (aczkolwiek wystarczy na nie spojrzeć, by zobaczyć jak różne są ich stroje i ogony), inni twierdzą, że będą dwie – Ahri Gwiazda Popu i Ahri Gwiazda Popu 2018.

Rioterzy nie chcą odpowiadać na żadne pytania odnośnie tych skórek, jak że społeczność wie o nich przez przecieki. Mimo wszystko w ciągu kilku tygodni wszystkie nasze wątpliwości powinny zostać rozwiane.

Co o tym sądzicie? Dawno w Lidze nie było celowo “seksownych” skinów, aczkolwiek Evelynn niedawno dostała skórkę Blood Moon, a Ahri…

Mimo wszystko, osobiście jestem zachwycona ogonami Ahri oraz wyglądem Eve.

A, i ciekawostka, te skiny najprawdopodobniej wzorowane są na koreańskim zespole Blackpink, dlatego część osób podejrzewała, że tegoroczny utwór na mistrzostwa będzie przez nie śpiewany.

Myślicie, że to będą epickie skórki? Osobiście mam wrażenie, że być może dostaniemy nowe skórki za maksymalnie 975 RP. Jak Wam się podobają?

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.