League of Legends r.

Nowe OP na solo Q – AP Lucjan!?

W tym artykule przedstawię nową strategię podobną do Jarvana na midzie w sezonie 5! W formie miniporadnika - potężny AP Lucian!

Pamiętacie, gdy na jakiś czas wśród dziwnych bulidów szczytował AP Yi? Był skuteczny dzięki dużym obrażeniom i zdolności ogromnego healu. Teraz bardzo podobnie dzieje się z Lucianem!

Jakiś czas temu, na YT mogliśmy (i nadal możemy) zaobserwować filmik przedstawiający Full AP Lucjana – jak to możliwe, że radzi sobie nawet na rozgrywkach rankingowych?  Na początku weźmy jego 2 skalujące się z mocą umiejętności skille. Są to (lvl 18):

Galaktyczny huragan (W) – 220 + 90% AP

Oraz…

Furia spaczonego rzeźnika (R) – na strzał 60 + 10% AP

Więc przy większej liczbie niebieskiego pierwiastka mocy będziemy zadawać potężne obrażenia, zwłaszcza pierwszą umiejętnością!

Build

Jeżeli już ktoś chciałby sprawdzić się na AP Lucianie, podam najlepsze przedmioty niemalże konieczne do gry, która nie będzie katastroficzna… (SCRL DOWN GUYS)

  • NASHOR – Da nam niezbędny DMG magiczny do autoataków, zależny od ilości AP, do tego AS, jeszcze raz AP i przydatne 20% CDR – u.
  • Marchewki – Uzupełniają niedobory Magnezu Many, dając jednocześnie umiejętność Bierną będącą kluczem do opanowania magicznego aspektu!
  • Czapka z Harrego Pottera – Chciałem zapełnić całą stronę dwiema literami (A i P), jednakże to chyba nie będzie konieczne… APAPAPAPAPAP!
  • Bersy – AS i MS to dwie obowiązkowe statystyki dla Pogromcy Nieumarłych!
  • Wibrator – Przebicie MR (i wyjątkowo tylko to).
  • Fioletowy Kij – Znowu AP, przydatny MS i niezrownoważony pasyw…
  • Nieprzeczytana lektura z 5 klasy, rzucona pod łóżko – Czarna Dżuma masakra z dwoma magicznymi pistoletami to chyba najbardziej manożerny ADC (a w tym wypadku APC) w League of Legends, DLATEGO ten przedmiot da nam dosłownie wszystko we wspomnianym wariancie.
  • I oczywiście spowiednik – Stackująca się moc umiejętności, polecam raczej na U.R.F – a!

Tu nie ma sztywnej reguły. Powyższe przedmioty to jedynie potencjalnie najlepsze, możliwe do złożenia rzeczy dla naszego obiektu westchnień. Więc eksperymentujcie, twórzcie i piszcie kogo chcecie w poradniku! Jeszcze jedno – polecam grać takim Luckiem zwłaszcza na kU.R.F(a) – ie, z większego dystansu będzie o wiele bezpieczniejszy.

Jak taki build w rzeczywistości sprawdza się na naszym czarnym koleżce?  Przekonajcie się sami!

Fajnie zrobiony filmik również doceniam, jednak przede wszystkim zaskoczyły mnie ogromne obrażenia jakie jest w stanie zadać Gwiazdka (W).

Ja się z wami żegnam i do następnego filmiku, jeżeli będzie 1000 k subów to zjem kaktusa (kogoś mi to przypomina…)!

Jak podobał Wam się miniporadnik?  Chcielibyście więcej tego typu artykułów? Co myślicie o takim wariancie Luciana? Może on także jest gejem i będzie tworzył piękne trio razem z Tarickiem i Ezrealem?  Piszcie śmiało w komentarzach!