League of Legends r.

Nowe ikonki w sklepie!

Pięć nowych ikonek „portretu” jest już dostępnych! Jak je zdobyć?

Jakiś czas temu, na liście nowych ikonek wchodzących wraz z nowym patchem, oprócz tych związanych z eventem i reworkiem Aatroxa, pojawiły się również ikonki pięciu grywalnych bohaterów. Byli to:

  • Miss Fortune
  • Master Yi
  • Darius
  • Ahri
  • Lux

Co łączy te postacie? Otóż tylko nimi można zagrać w nowej wersji samouczka.

W końcu nowe ikonki są dostępne. Jak je dostać? Teoretycznie są dwie opcje, ale dla starszych graczy istnieje niestety tylko jedna i jest to zakup ikonek w sklepie za 5000 niebieskiej esencji.

Ile?!

Nie jest to błąd i cena najprawdopodobniej nie zostanie zmieniona. Rioterzy tłumaczą koszt ikonek tym, iż chcieli, żeby były one dość specjalne, jako że nowi gracze mogą zdobyć je kończąc samouczek, ale jednocześnie umożliwić tym starszym ich zdobycie.

Przynajmniej nie ma w planach wycofywania ich ze sklepu, więc zainteresowani mają czas, by uzbierać wystarczająco esencji na ich zakup.

Czy mimo ceny kupicie jakąś z nich?

 

O autorze: Papuchochoł

PapuchochołNałogowo gram w kilka swoich ulubionych gier oraz piszę rozmaite opowiadania. Wydaję pieniądze na niepotrzebne gadżety, zbieram naklejki, a moim największym celem obecnie jest zmuszenie Riotu, żeby powstał Star Guardian Taric.