League of Legends r.

Nowe figurki, promocje i darmowa ikona w Riot Merch! Ogólnie o zakupach słów kilka…

Jeżeli chcesz kupić coś ze sklepu Riot Games Merch i przy tym zaoszczędzić, to masz ku temu najlepszą okazję! 

W sklepie Riot Games Merch ceny są ogromne, przez co mało atrakcyjne dla osób z Polski… Jednak posiadać coś oficjalnego i materialnego o tematyce Ligi to świetna sprawa!

https://eune.merch.riotgames.com/pl/#/

W najbliższych dniach będziemy mogli dostać wiele produktów dużo taniej i w tym artykule będę chciał zaznajomić Was z ofertami, promocjami+ podam korzyści i podsumowanie całego wydarzenia!

Promocja będzie trwała od 20.11 do 4.12

Do oferty sklepu wchodzą 3 nowe figurki (Jhin, Ziggs, Taric), pluszak mini Rengara oraz limitowana figurka Meowkai’a!

BONUSY I PROMOCJE:

-Za zakupy w sklepie otrzymujemy darmowy kod do ikony przedstawiającej mini Rengara w zaroślach!

-Jeżeli zakupimy 2 figurki objęte promocją, to zapłacimy 30€, zamiast 50€ (nie każda figurka jest objęta promocją). Oszczędzimy 20€, czyli jakieś 80zł!

-Na stronie mamy do odblokowania przecenę na 3 produkty ze sklepu!

-30% zniżki na koszulki!

Korzyści i Podsumowanie:

Jeżeli chcemy zakupić cokolwiek ze sklepu, najlepiej jest poczekać na odpowiedni moment, jakiś event albo promocję. Teraz przed świątecznie chwytem marketingowym, Riot Games chce zachęcić nas do dużych zakupów przez oferowane przez nich zniżki, nowości i pewne zestawy. Pamiętajmy, iż same koszta przesyłki wynoszą w granicach 10€, dlatego skorzystanie z promocji teraz nie będzie aż tak odczuwalne na naszych portfelach jak w zwykły dzień.

Zamówienie można potraktować jako prezent mikołajkowy, co ma dodatkowe uroki, bądź kupić coś na spółę z kumplami!

Ikona promocyjna może być dla wielu atrakcyjna i zaskakiwać w rozgrywce innych graczy swoją niecodziennością i unikalnością. Dodatkowo możemy zdobyć kolejną ikonkę promocyjną, która otrzymywana jest przy zakupie figurki Płomiennego Wukonga (i tak, ta figurka zalicza się do ofert 2 za 30€).

Jeżeli dalej traktujecie cenę za dużą, to porównajcie sobie 2 oficjalne figurki, ikony na konto+ przesyłkę, co odpowiada cenie 3 legendarnym skinom, a przyznam, sam jestem bardziej materialistą i wolałbym otrzymać coś rzeczowego, niż obiekt, który zobaczyć mogę jedynie z dostępem do internetu (ale to jest tylko moje zdanie).

I jak? Zdecydowaliście się na zakup? A może oczekujecie bardziej na wydarzenie Projekt? Jedno jest pewne, tak korzystnej oferty od naszej kochanej firmy ze świecą szukać…