League of Legends r.

Nowe wieści: nowe emotki dostępne na live, zmierz się ze strachem w LoL-u i Statuetka Ahri za 775 złotych dostępna!

Czas na kolejne wieści z LoL-a! Właśnie na serwery live weszły nowe emotki (m.in. ta z Zoe!). Dodatkowo statuetka Ahri jest już dostępna (albo i nie) oraz coś ciekawego od Riotu!

Nowe emotki

Emotki: Zabójczy Wygląd, Może Innym Razem i Żegnaj Przyjacielu!

Cena: 450 RP za jedną

Statuetka Ahri: Nowy Świt

#bieda

Cena: 185 euro + koszty przesyłki

Ogony wirują wokoło, potężna magia w gotowości — śmiercionośna lisica League przybywa jako bardzo wyjątkowa statuetka edycji limitowanej, inspirowana filmem „Nowy Świt”. Produkt jest ręcznie numerowany dla każdego regionu, zawiera certyfikat autentyczności i jest ograniczony do 550 statuetek w Ameryce Północnej i 550 w Europie.

Przybliżone wymiary:

  • Wysokość: 18,5 cala / 47,5 cm
  • Szerokość 10,7 cala / 27 cm
  • Wykonana z wysokiej jakość tworzywa sztucznego oraz żywicy.

Ten produkt zapakowany jest w specjalnie przygotowane pudełko. Pudełko służy jedynie do ochrony produktu podczas dostawy i nie można go wymienić, jeżeli zostanie uszkodzone.

Prawie już niedostępna w EU!

ZMIERZ SIĘ ZE STRACHEM

NIE TRAĆ ZIMNEJ KRWI… WYGRAJ GRĘ

Sukces w League of Legends zależy od podejmowania dobrych decyzji, co sprowadza się do tego, by nie tracić opanowania. Przeprowadziliśmy ankietę wśród tysiąca europejskich graczy, aby przekonać się, którzy bohaterowie najbardziej wytrącają ich z równowagi, i poprosiliśmy społeczność League o wskazówki, jak walczyć z najbardziej wkurzającymi z nich.

(klik!)