r.

Nowe biografie skórek dla linii Goth, Silver Age, Glacial, Medieval i Rift Hospital

Na PBE trafiła kolejna porcja biografii do poszczególnych skórek. Otrzymały je skiny z linii Goth, Silver Age, Glacial, Medieval i Rift Hospital.

Linia Goth

Goth Annie

Jej matka nie żyje. Jej ojciec nie żyje. Ale Annie pozostaje, dostrzegając piękno w ciemności.

Gothic Orianna

Jej ojciec dał jej światło życia – ale Orianna zawsze preferowała mrok.

Emumu

Kiedy przyjaciele cię zawodzą, najlepsze, co możesz zrobić, to stworzyć zespół rockowy napędzany silnymi emocjami.

Linia Silver Age

Super Teemo

Złoczyńcy, uważajcie! Superbohater-powstały-z-arcyłotra Teemo wie, co myślicie – i jest gotowy na kontratak w imię pokoju i sprawiedliwości! Teemo używa pojedynczego, ogłuszającego ciosu, by otworzyć swoją superpieczęć i pokryć wrogów specjalnie opracowaną toksyną, która pozostawi ich gotowych do schwytania i uwięzienia! Dzięki, Teemo!

Super Kennen

Niedługo w sklepach w twojej okolicy: nowa ruchoma figurka Super Kennena! Wysoki na sześć cali nowy Super Kennen jest w pełni przegubowy, z akcją oślepiającej błyskawicy! Dodaj do swojej kolekcji ten pasujący hołd dla najodważniejszych bohaterów Nowego Valoranu!

Augmented Singed

Nędzny złoczyńca czający się w ciemnych zakątkach Nowego Valoranu, znany z dobrych manier dr Peter Singed został przemieniony przez lotną substancję chemiczną własnej roboty – stając się nadludzkim przestępcą znanym jako… Singed! Czy ktokolwiek może powstrzymać tego nikczemnego złoczyńcę, zanim będzie za późno?!

Feral Warwick

Kolejny z nikczemnych popleczników Singeda, Warwick nigdy nie oddala się od jego niegodziwego pana. Po otrzymaniu wilczych mocy przez ugryzienie radioaktywnego wilka Warwick został dodatkowo wzmocniony przez diabelne badania Singeda! Czy nasi dzielni bohaterowie będą w stanie go postrzymać?!

Cryocore Brand

Jako elitarny żołnierz militarnej jednostki skrytobórczej Kegan Rodhe został za liniami wroga głęboko w zamarzniętym lodzie. Zamiast umrzeć Rodhe został nakryty przez intrygę demonicznych naukowców, których brutalne eksperymenty zmieniły go w diabolicznego złoczyńcę Cryocore.

Bioforge Darius

Aby ocalić własne życie po wystawieniu na chmurę radioaktywnych gazów, bankier inwestycyjny Donald D. Darius został zmuszony do stworzenia stroju zawierającego dziwną miksturę. Jednak chemikalia pochodzące zza gwiazd zniekształciły jego umysł, zmieniając go w brutalnego złoczyńcę znanego jako Bioforge.

Phoenix Quinn

Odważne duo Quinn i feniks Valor zawsze znajdują się tam, gdzie zaraz będzie miało miejsce przestępstwo! Łącząc swe legendarne moce, czyszczą ulice Nowego Valoranu odpowiednio ustawionymi strzałami i płomieniami sprawiedliwości.

Superb Villain Veigar

Czarny charakter Veigar znów powrócił! Panując na najwyższym piętrze wieżowca Veigar Company, kryminalny mózg wykluwa najgorsze plany, jakie Nowy Valoran kiedykolwiek widział! Jednak nawet wtedy, gdy jego plany są udaremnione, zawsze wymyka się karze, czekając na kolejną szansę na uderzenie!

Chemtech Tryndamere

Jako potworny eksperyment stworzony przez nikczemnego Singeda Tryndamere został nieodwołalnie zmieniony, gdy wpadł do kadzi z lotnymi substancjami chemicznymi. Gdzie tylko pójdzie Singed, Tryndamere dorównuje mu kroku – kolejny ohydny złoczyńca walczący z najodważniejszymi bohaterami Nowego Valoranu!

Linia Glacial

Glacial Olaf

Mieszkańcy wsi myśleli, że to lawina. Potem zobaczyli topór.

Glacial Malphite

To nie lodowiec…

Frozen Shen

Znosząc nieprzyjemne zimno, Shen włóczy się po pokrywie lodowcowej ze swoimi podwójnymi ostrzami, polując na przerażającego demona chowającego się w głębi.

Frozen Terror Nocturne

Ukryty gdzieś głęboko pod olbrzymią pokrywą lodowcową, czai się demon napędzany przerażeniem tych na tyle głupich, którzy weszli na jego teren.

Linia Medieval

Medieval Twitch

Płatny zabójca żyjący pod Przerażającą Warownią Zaun, Twitch to wstrętny złoczyńca, który rzucił każde ze swoich narzędzi do zabijania w wilgotne, toksyczne śmieci. Z podnieceniem czeka na każdy kontrakt, ochoczo zabija, kradnie i niszczy tyle, ile jest tylko w stanie.

Little Knight Amumu

Miniaturowy rycerz, którego serce jest odważne i czyste, Sir Amumu z Shurimy chce jedynie zobaczyć za swego życia pokój panujący na jego ziemiach. Biorąc pod uwagę, że jest nieśmiertelnym, zmumifikowanym młodym księciem, prawdopodobnie mu się to uda.

Blacksmith Poppy

Znakomity, opryskliwy kowal pracujący pod opieką Sir Ornna z Freljordu, Poppy dzierży miecz nasączony potężną magią, która jest przeznaczona dla broni nieznanego bohatera. Nie wie tylko, że ta broń to jej młot, a bohater – to ona.

Executioner Mundo

Mundo to człowiek niewielu słów, pojawiający się publicznie wyłącznie po przybraniu niechlubnego kaptura kata. Skąd przybył ten szalony olbrzym i czego chce, nie wie nikt… ale on uwielbia wykonywać egzekucję na więźniach – i robi to, by się zadowolić.

White Mage Veigar

Mistrz magii uzdrawiania mieszkający w starożytnej katedrze, Veigar identyfikuje się raczej jako nikczemny arcyłotr, a nie bogobojny kleryk, którym jest w rzeczywistości. Ku jego rozczarowaniu jego magia wyleczyła wiele chorób i zdjęła wiele klątw w całej krainie.

King Tryndamere

Dumny król, który kiedyś był znany wyłącznie jako brutalny szermierz z wyżyn, Tryndamere rządzi swoimi ludźmi jako wojskowy opiekun dwóch świetnych freljordzkich domów. Każdego dnia opiera się pociągającej sile nieuchwytnego demona za jego plecami, bo nie zapomniał o pewnym długu krwi, który obiecał spłacić.

Queen Ashe

Promienna królowa otoczona czcią jako figura zrodzona z legendy, Ashe rządzi swoimi ludźmi jako przepełniony wizją lider dwóch świetnych freljordzkich domów. Jednakże dwójka rywali sprzeciwia się jej królestwu, kiedy narastają mroczne zagrożenia, które pochłoną ich wszystkich.

Sir Kled

Sir Książę Rycerz Arcyksiążę Lord Double-Earl Kled (lub Sir Kled w skrócie) jest na wpół szalonym rycerzem z trafnie nazwanego Królestwa Kleda, które składa się z dokładnie dwóch poddanych: Kleda i jego tchórzliwego ptasiego wierzchowca o imieniu Skaarl. Razem niszczą okolicę, by “odzyskać” należące do Kleda “ziemie”, do których najwyraźniej należy… cała ziemia, wszystko.

Sorceress Lux

Jako aspirujący mag z Księstwa Demacii Lux podróżowała po całym kraju – jej misją było rozjaśnienie życia chłopstwa za pomocą magii. Chociaż jej wysiłki były początkowo postrzegane jako podejrzane, opowieści o jej “cudach” zaczęły docierać do samej klasy rządzącej Księstwa…

Linia Rift Hospital

Surgeon Shen

“Rest assured, anesthesia won’t be part of the operation.”

Kennen M. D.

Po co biegać z nożyczkami, kiedy możesz rzucać skalpelami?

Pozostałe

Atlantean Fizz

Kiedy byłem młody, mój dziadek opowiadał mi historie o Atlantydzie – o jej wysokich świątyniach i wielkiej podwodnej armii oraz o ich wielkim Generale Fizzie. Dziadek pamiętał to tak, jak to wyglądało, a nie jak zamilkłe mauzoleum, którym się stało.

Atlantean Syndra

Atlantydzi byli wykwalifikowani w magii, choć tyle znamy z prawdy. Ale zakres ich mocy jest naprawdę niezgłębiony – po dziś dzień nie możemy się dowiedzieć, czy trwają przy jakimś zapomnianym zakątku świata, ożywiani przez jakąkolwiek mroczną rzecz, która przejęła ich niegdyś dumne miasto.

Barbarian Sion

Unikając wszelkich sygnałów społecznych, podrzucanych mu na drogę przez jego grupę roleplay, Sion wielokrotnie przewijał się przez barbarzyńców, by umrzeć natychmiast po powrocie do stołu. W tym momencie spędza więcej czasu nad kartami postaci niż grą w Rift Quest, pokazując tło fabularne jego najnowsze postaci: “jest barbarzyńcą”.

Baron Von Veigar

Władca Republiki Nowego Bandle, Veigar uważa siebie za ostateczną mroczną potęgę pustkowia – zła tak wielkiego, że żaden mężczyzna, kobieta ani jakakolwiek istota nie odważyłyby się rzucić wyzwania jego autorytetowi. Ostatnio naprawił oczyszczacz wody i sieć elektryczną dla miasta. Sieć elektryczną… ZŁA!

Apocalyptic Brand

Przed dewastacją Runeterry Kegan Rodhe był specjalistą od działań poszukiwawczo-ratunkowych w aktywnych militarnie strefach. Gdy wybuchły bomby, świat zniknął w okamgnieniu – a Rodhe wraz z nim. Pozostało tylko pustkowie… i potworne stworzenie żywego płomienia, nazywające siebie Brand.

Blast Zone Heimerdinger

Ekscentryczny naukowiec żyjący w Republice Nowego Bandle, Heimerdinger jeszcze nie powiedział nikomu, że mógł opracować “dużą przedwojenną bombę czy dwie” dla “jednego lub więcej nieuczciwych rządów”. Wolałby majsterkować w mieście, które nie próbowałoby go zabić.

Count Vladimir

Dawno, dawno temu, w samym sercu mrocznego i ponurego zamku, żył wiecznie młody hrabia, którego bardzo obawiali się ludzie. Każdej nocy straszna czerwona mgła przenikała do wiosek, a jakaś biedna dusza znikała bez śladu – kolejne życie stracone na rzecz rosnącego apetytu Vladimira.