r.

Nowa bójka – ShiftCon!

Tym razem Blizzard zaserwował nam bójkę w stylu RNG. Na czym polega ShiftCon i jak w to grać?

Dobra wiadomość dla świeżych graczy i dla osób, które skupiają swoją kolekcję na jednej klasie: tym razem dostajemy gotową talię!

ShiftCon ma proste zasady – po wybraniu klasy dostajemy losowe czary, a stronników zastępuje nam Shifter Zerusshifter_zerus.

Czym więc różni się obecna bójka od tej z Unstable Portal? unstable-portal

ShiftCon jako nowa odsłona RNG

Dla osób, które nie znają tej karty, śpieszę z wyjaśnieniami. Shifter Zerus jest jedyny w swoim rodzaju. Ten stronnik ma 1/1 i kosztuje 1 many, i prawdopodobnie to jego prawdziwa forma. Jego efekt działa w ten sposób, że na początku każdej naszej tury zamienia się w dowolnego innego miniona. Różnica między tym, a Portalem jest taka, że nie zmniejsza kosztu many. Plusem jest nieograniczona ilość zmian – jeśli nie potrzebujemy albo nie chcemy danego stronnika, wystarczy zaczekać do następnej tury i liczyć na nieco więcej szczęścia. Do momentu zagrania, Zerus będzie się zmieniał, a jeśli coś wróci stronnika do ręki, będzie to zagrany minion, nie Shifter.

brawl_pala

Pamiętacie wysyp Secret Paladynów? Nawet w obecnej bójce nie mogło ich zabraknąć. Mogę Was jednak pocieszyć: kolega Paladyn szybko doszedł do wniosku, że nie ma zbyt dużych szans na wygraną i sam się poddał.

brawl_win

Jaka jest najlepsza taktyka?

Mieć szczęście, dużo szczęścia! Bez tego trudno będzie cokolwiek ugrać. Ponieważ zaczynamy mając 3 kryształki many, mamy możliwość zagrania stronnika o takim koszcie już na początku gry. Czasami warto zaczekać do następnej tury i na lepsze transformacje, ale pamiętajcie: na stole powinien być 1 lub 2 stronników, którymi narzucimy tempo gry. Jeśli stół pozostaje pusty, atakujemy twarz i stwarzamy większe zagrożenie – przeciwnik musi jak najszybciej zareagować! W takiej sytuacji może pokusić się na zagranie czegokolwiek, byle mieć na wymianę, a nie zawsze będzie to dla niego korzystne zagranie. Jeśli nasza połowa stołu będzie pusta, rywal będzie w stanie zagrać cokolwiek i prawdopodobnie zyska tym sporą przewagę!

ShiftCon świetnie się nadaje do zrobienia zalegających zadań oraz spamowania gier i zdobycia dziennie 100 złota! Tak więc, do dzieła!

Życzę Wam szczęścia, w tej rundzie bójki jest to dość potrzebne. Dostaliście coś ciekawego z pakietu?

[latest_posts category=”hearthstone” count=”6″]