League of Legends r.

Nowa bohaterka ujawniona w serialu Gracze?

Najnowszy sezon serialu Gracze skupia się na e-sporcie i League of Legends. Wygląda na to, że postanowiono go wykorzystać również do rzeczy związanych bezpośrednio z grą i... ujawnić nową postać?!

Artykuł powiązany:

Jeden z fanów League of Legends (na Reddicie: Malakith831), oglądając serial, zauważył ciekawe elementy na dwóch kadrach:

Gracze jednak nie do końca wierzą w takie przecieki – zarzucają, że postać na ścianie nie wygląda jak z League of Legends, a raczej z Fortnite’a. Ale może nie jest ona przeznaczona do Ligi, a do innej gry Riotu?

Niektórzy twierdzą też, że to jednak są koncepty nowego bohatera (co wyjaśniałoby inny styl niż ten charakterystyczny dla LoL-a) – na pierwszym kadrze pojawia się bowiem dziewięć broni, z czego część jest przekreślona. Na pierwszym kadrze na tablicy znajduje się też tajemniczy zapis: “2/21”. Być może jest to data wydania postaci (21 lutego)? (Albo po prostu wewnętrzna numeracja konceptu lub data wydarzeń z odcinka serialu…)

Jeden z komentujących, Lockhelm, połączył grafiki. Oto efekt:

Klimat trochę jak z Zaun… Choć wygląda trochę inaczej niż postać, której plik pojawił się na PBE. Według niektórych istnieje też prawdopodobieństwo, że są to grafiki stworzone podczas prac nad Kai’Są. Prototyp Kai’Sy wyglądał następująco: