League of Legends r.

Nowa aplikacja – symulator farmienia?

Mamy dla Was kolejną aplikację dotyczącą League of Legends. Tym razem jest symulator farmienia. O co w tym chodzi? I czy to w ogóle potrzebne? Zobaczymy.

symulator farmienia

Od czasu do czasu pokazujemy Wam nowe fanowskie aplikacje i strony internetowe, które mają w jakiś sposób umilić nam grę lub poszerzyć naszą wiedzę o e-sporcie. Wy oceniacie je i mówicie, czy Waszym zdaniem są w ogóle potrzebne. Część z nich oczywiście Wam się nie spodoba i jest to w pełni zrozumiałe. Jednak bardzo możliwe, że komuś jedna z tych ciekawostek się kiedyś przyda.

Nowa aplikacja – symulator farmienia?

Dziś mamy dla Was pewną nową aplikację, którą zareklamowano na Reddicie. Zobaczmy, jak TBONEisKing (autor tematu) zareklamował swoją prace:

Cześć Reddicie! Zrobiłem aplikację, która pomoże Wam efektywniej CS-ować.

Zamieściłem tutaj wersję Symulatora CS parę miesięcy temu i otrzymałem od Was bardzo miły odzew. Aplikacji niestety sporo brakowało, więc przeprowadziłem pełen “remont” i dodałem wiele nowych opcji. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

Próbowałem zawrzeć w tym tak wiele opcji, jak tylko było to możliwe. Niektóre z nich zawierają:

  • Spelle,
  • Turret Mode,
  • Wielokrotne fale,
  • Możliwość ustawienia levelu, z którym zaczyna się grę,
  • Licznik CS-ów.

Są one dostępne po zakupieniu aplikacji, ale jest ona wciąż dostępna za darmo. Jest również całkowicie pozbawiona reklam. Pathfinding jest trudny, zwłaszcza, kiedy próbuje się zreplikować inne gry AI, tak więc przepraszam, że nie jest ona perfekcyjna. Jednak jestem z niej zadowolony. (UWAGA: Dosyć się bugguje, kiedy są dodane wielokrotne fale).

Przepraszam również użytkowników Apple, aplikacja jest tylko na Androida, a ja nie posiadam Macbooka, by ją skompilować.

Czas na najważniejsze. Tutaj znajdziecie wspominają aplikację:

CS Simulator Pro

Jak myślicie – aplikacja jest warta uwagi? Czy to może kolejny, słaby program, o którym niedługo każdy zapomni? Jak podchodzicie do takich fanowskich aplikacji i stron? Korzystaliście kiedykolwiek z jakiegoś programu wspomagającego naukę farmienia? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

Dajcie znać, czy interesuje Was więcej takich wpisów (fanowskie strony, programy i aplikacje).